Wtorek, 19 stycznia 2021 r. imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza Wtorek II tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Józefa Sebastiana Pelczara
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

MSZE ŚW. W INTENCJI MIESZKAŃCÓW NASZEJ PARAFII

W tym roku duszpasterskim z racji pandemii odwiedziny duszpasterskie - zwane kolędą - nie odbywają  się w tradycyjnej formie. Chcemy jednak podtrzymać zwyczaj modlitwy za Was i z Wami drodzy Parafianie. Od jutra tj. 4 stycznia do 29 stycznia podczas Mszy św. o godz. 18.30 będziemy modlić się za mieszkańców poszczególnych ulic (Msze św. będą transmitowane). Grafik ulic podany jest w osobnym biuletynie. Po każdej Mszy św. odbędzie się pobłogosławienie wody w specjalnie przygotowanych buteleczkach, którą przedstawiciele rodzin będą mogli zabrać ze sobą wraz z przygotowaną modlitwą za rodziny i o błogosławieństwo dla domu.

Święto Świętej Rodziny - odpust w Kiczarowie

Dzisiejsze Święto Świętej Rodziny to dzień odpustu w kościele filialnym w Kiczarowie. Dzisiejsze Święto Świętej Rodziny to dzień odpustu w kościele filialnym w Kiczarowie. Mszy świętej odpustowej przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof wraz z duszpasterzem filli ks. Adamem. Podczas Mszy świętej obecni małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską, a dzieciom przygotowującym się do I Komunii sw. ks. Proboszcz poświęcił medaliki.

Radość dziś nastała, radość niebywała

Z radością Bożego Narodzenia pozdrawiamy z naszego pięknego kościoła

Życzenia na Boże Narodzenie

Jedynym szczęściem na ziemi jest świadomość, że Bóg nas kocha
św. Jan Maria Vianney

Drodzy Parafianie i Goście, w tym dniu opromienionym chrześcijańską nadzieją, która pochodzi z betlejemskiej groty, życzymy aby świadomość, że Bóg nas kocha przyniosła pokój wszystkim: dzieciom i osobom starszym, młodzieży i rodzinom, ubogim i wyobcowanym.

 

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl