1647newsy OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE | Parafia św.Józefa
Sobota, 26 maja 2018 r. imieniny: Eweliny, Jana, Pawła Sobota VII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Filipa Nereusza

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 stycznia 2017 wyświetleń: 539

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15. 01. 2017

Jan zobaczył podchodzącego ku niemu Jezusa i rzekł: «Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata. To jest Ten, o którym powiedziałem: „Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie”. Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi».  Jan dał takie świadectwo: «Ujrzałem Ducha, który zstępował z nieba jak gołębica i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: „Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego na Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym”.  Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym». (J 1, 29-34)

 

 

 

 1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Ciągle poprzez śpiew kolęd i wizytę duszpasterską przeżywamy treści Bożego Narodzenia. Za tydzień, w niedzielę 22 stycznia zapraszamy do kościoła św. Ducha  na piękny rodzinny koncert kolęd i pastorałek na godz. 17.00. Wystąpi Chór „Echo Arioso”.

   

 2. Za tydzień będziemy przeżywać kolejny Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do kościoła Chrystusa Króla na Oś. Chopina na godz. 17.00 na nabożeństwo ekumeniczne z udziałem kapłanów i pastorów chrześcijańskich parafii w Stargardzie.

 3. W najbliższy wtorek nabożeństwo do św. Józefa o godz. 18.15, Msza św. i spotkanie Bractwa św. Józefa.

   

 4. Kontynuujemy kolędę – odwiedziny  duszpasterskie rodzin. W niedzielę i święta oraz soboty kolędę rozpoczynamy o godz. 14.00 a w zwykłe dni o godz. 16.00. Program kolędy umieszczony jest na tablicach informacyjnych przy wyjściach ze świątyni oraz na naszej stronie internetowej. Do zakończenia kolędy nie będzie w naszej świątyni żadnych nabożeństw przed Mszą św. wieczorną – oprócz wtorku i środy.

   

 5. W minionym tygodniu zmarli: Tadeusz Misztela, Maria Homcewicz, Stefania Szymańska i Janina Łaszcz….wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 

 

 

                               Na nadchodzący nowy tydzień oddajemy Was wszystkich w opiekę Św. Rodziny z Nazaretu.  Niech sam Bóg Was błogosławi i strzeże.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aktualizowano: 2017-01-21
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl