1654newsy OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE | Parafia św.Józefa
Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli Poniedziałek XI tygodnia okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 lutego 2017 wyświetleń: 511

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05. 02. 2017

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu. Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie». (Mt 5, 13-16)

  1. Piątą Niedzielą Zwykłą rozpoczynamy kolejny tydzień naszego życia. W tym nadchodzącym tygodniu szczególnie pamiętajmy o naszych bliskich chorych. Będziemy przeżywać w Kościele XXV Światowy dzień Chorego. W sobotę tj. 11 lutego wspominamy w Liturgii NMP z Lourdes. W tym Dniu Chorego dodatkowa Msza Św. dla chorych o godz. 12.00 w południe.  Podczas każdej Mszy św. udzielimy chorym Sakramentu Namaszczenia. Prosimy członków rodziny lub sąsiadów o przywiezienie chorych do  świątyni.

  2. Zbliżają się ferie zimowe. Ks. Marek zaprasza przed wyjazdem na narty na obowiązkowe spotkanie w poniedziałek – 6 lutego o godz. 18.30 w kawiarence.

  3. Informacja dla narzeczonych i planujących ślub w najbliższych miesiącach i latach: kurs przedmałżeński / sesja wiosenna / rozpoczyna się 18 lutego o godz. 19.00 w sali za plebanią. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Konferencje w każdą sobotę o godz. 19.00.

                    W minionym tygodniu zmarli: Sławomir Seniów, Ryszard Lewandowski, Tadeusz Jadwiżyc, Ewa Hryniuk, Waldemar Komorowski, Melania Gawrońska i Katarzyna Czerwińska..  ….wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 

 

aktualizowano: 2017-02-11
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl