Piątek, 19 kwietnia 2019 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Triduum Paschalne, Wielki Piątek

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 grudnia 2017 wyświetleń: 762

Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu - 10.12.2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II Niedziela Adwentu

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Roraty poprzedzone Godzinkami do NMP codziennie o godz. 6.30. Msze roratnie dla dzieci w każdy poniedziałek, środę i w piątek o godz. 17.00. Młodzież przychodzi na roraty na godz. 6.30 i po Mszy św. zapraszamy na śniadanie w kawiarence. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii od III Niedz. Adwentu
2. Jak w każdym roku serdecznie prosimy ofiarowanie sera i innych produktów na śniadania dla młodzieży. Możemy składać je w zakrystii lub biurze parafialnym.
3. Wigilia Bożego Narodzenia przypada w tym roku w niedzielę. Prosimy serdecznie, aby nie zostawiać spowiedzi na tę niedzielę, ponieważ księża będą zajęci sprawowaniem Liturgii przy ołtarzu i tylko dwóch będzie mogło spowiadać. Zapraszamy do spowiedzi świątecznej w dni wcześniejsze, które poprzedzają niedzielę wigilijną.
4. Za tydzień w niedzielę, 17.12 będzie przy naszym kościele zorganizowany kiermasz piernikowy. Jak co roku chcemy wspierać kolonie dla dzieci z biednych rodzin.
5. Ks. Marek zaprasza młodzież wyjeżdżającą na narty na spotkanie do kawiarenki w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00.
6. Caritas rozprowadza piękne świeczki na stół wigilijny. Pomóżmy w ten sposób najbiedniejszym. Wyślijmy opłatki do krewnych na emigracji.
7. Zaopatrzmy się w prasę katolicką, aby lepiej przeżywać rozpoczęty Adwent. Zabierzmy ze sobą biuletyn parafialny z ogłoszeniami i intencjami na nowy tydzień. Dziękujemy za każdą złotówkę na ich wydruk. Jest już nowy numer „Miłujcie się”.
8. Na czas adwentu i nowy tydzień Waszej pracy i modlitwy oraz pięknych spotkań w rodzinach niech błogosławi Was wszystkich Chrystus Król i Jego Niepokalana Matka.


Stargard, dn.10.12.2017 r.                               ks. prob. Adam Staszczak SChr

aktualizowano: 2017-12-08
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl