Wtorek, 16 lipca 2019 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Wtorek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 marca 2018 wyświetleń: 789

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu - 04.03.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Wielkiego Postu 2018

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18.00.
2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w każdy wtorek o godz. 18.00 – zapraszamy szczególnie rodziców, aby modlić się za swoje dzieci. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 8.30, 11.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla rodzin o godz. 18.00 i dla młodzieży o godz. 19.15.
3. W sobotę, 17 marca Dyrekcja Gimnazjum Katolickiego, nauczyciele i młodzież serdecznie zapraszają do budynku Gimnazjum na godz. 15.00 na Dzień Skupienia, który poprowadzi pierwszy prefekt ks. Ryszard Szymanik. Zapraszamy absolwentów, rodziców i wszystkich, którym droga jest przyszłość tej szkoły.
4. W tym tygodniu spotkanie dla uczniów gimnazjalnych przygotowujących się do Bierzmowania. Data i godzina na stronie internetowej naszej parafii.
5. Ks. Leszek zaprasza do Rokitna na Rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie. Termin wyjazdu: 16-17 marca. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje na plakacie. Koszt wyjazdu 180 zł.
6. Rozpoczął się kurs przedmałżeński. Zapraszamy pary narzeczonych w każdą sobotę o godz. 19.00 w Sali za plebanią.
7. Przy wyjściu z kościoła możemy zabrać ze sobą tzw. „zdrapkę”, przy pomocy której będzie nam łatwiej przeżyć dni Wielkiego Postu. To mogą być takie osobiste rekolekcje domowe. Serdecznie zachęcamy. Zabierzmy także biuletyn parafialny. Dziękujemy za każdą złotówkę na wydruk tych materiałów.
8. Parafia Chrystusa Króla zaprasza na Misterium Meki Pańskiej w Niedzielę Palmową-25 marca o godz. 18.00.
9. Przy wyjściu ze Świątyni możemy zabrać nowy numer ” Czasu Nadziei”- dziękujemy za ofiarę na wydruk tego pisma.
10. Serdecznie zapraszamy do korzystania z dobrych książek w naszej parafialnej bibliotece. Biblioteka czynna jest w niedzielę do południa i w każdą środę po południu od godz. 16.00. na czas Wielkiego Postu warto skorzystać. Zachęcamy w czasie Wielkiego Postu do korzystania z prasy katolickiej. Jest numer „ Miłujcie się”. Wielki Post niech będzie dla każdego z nas czasem refleksji i pogłębienia wiary.
11. W minionym tygodniu zmarli: Rekowska Pelagia, Malik Wojciech, Białas Bogdan i Ogórek Ludwika ….wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
Na nadchodzący nowy tydzień i cały Wielki Post niech sam Bóg Was błogosławi i strzeże.

 


Stargard, dn. 04.03.2018 r.                                 ks. Adam Staszczak SChr,

aktualizowano: 2018-03-02
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl