Piątek, 19 kwietnia 2019 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Triduum Paschalne, Wielki Piątek

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 grudnia 2017 wyświetleń: 2690

Ogłoszenia Duszpasterskie na Narodzenie Pańskie - 24.12.2017 r. »

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
BOŻE NARODZENIE 2017


1. Przeżywamy wielkie święta Bożego Narodzenia. Celebrujmy naszą rodzinną jedność przez przebaczenie i pojednanie z najbliższymi. Nie zapomnijmy o starszych rodzicach, osobach samotnych czy bezdomnych. Skorzystajmy jeszcze ze spowiedzi, aby doświadczyć rzeczywistego spotkania z Chrystusem, który rodzi w nas nowe życie.
2. Jutro poniedziałek - 25 grudzień - Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie będzie w tym dniu Mszy porannej o godz. 6.30. Pierwsza Msza św. o godz. 8.00.
3. We wtorek, drugi dzień świąt - święto Św. Szczepana. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. W dni świąteczne nie ma żadnych nabożeństw o godz. 18.00. We środę św. Jana Ewangelisty – po Mszach świętych poświęcimy wino. We czwartek Świętych Młodzianków, po każdej Mszy św. błogosławieństwo dzieci.
4. W niedzielę , 31 grudnia święto Św. Rodziny z Nazaretu i zakończenie roku. Zapraszamy o godz. 18.00 na nabożeństwo dziękczynne za dar Bożych łask w kończącym się roku kalendarzowym.
5. W poniedziałek Nowy Rok – Światowy Dzień Modlitwy o Pokój.
6. Wizytę duszpasterską – / kolędę / odwiedziny domów naszych parafian rozpoczynamy we wtorek, 2 stycznia od godz. 16.00. Rozpoczniemy od ulic: Chrobrego, Klasztornej i Portowej. Za tydzień podamy szczegółowy program kolędy. Będzie on dostępny na parafialnej stronie internetowej i w gablotach przy wyjściu ze świątyni.
My duszpasterze tej parafii składamy dobre życzenia wszystkim solenizantom, jubilatom a także gościom i wszystkim przybyłym z różnych krajów świata do rodzinnego domu. Życzymy Wam, abyście poprzez otwartość i szczerość serc doświadczyli miłości i łaski nowego życia w Chrystusie Zbawicielu człowieka. Rodzicom życzymy głębokiej radości i dumy ze swoich dzieci. Na trud wychowania niech Was umacnia Nowonarodzony Chrystus. Dzieciom i młodzieży życzymy odwagi bycia dobrymi i czystymi w niewinności serc. Starszym, samotnym i chorym życzymy ufności w Bożą obecność, zdrowia i życzliwych serc wokół siebie.
Gościom i wszystkim przybywającym do naszej świątyni szczerze życzymy pokoju i radości oraz obfitych łask na codzienne drogi życia. Wszystkim Wam w radości i pokoju niech Pan błogosławi.

Stargard, Boże Narodzenie 2017 r.                     ks. Adam Staszczak SChr

utworzono : 2017-12-22
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl