Wtorek, 16 lipca 2019 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Wtorek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 stycznia 2018 wyświetleń: 1162

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 07.01.2018 r.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

  1. W niedzielę Chrztu Pańskiego pomyślmy z wdzięcznością o naszym darze  Chrztu św. Dziękujmy za dar wiary a także  modląc się za Ojczyznę, prośmy o ducha chrześcijańskiego życia w naszych  polskich rodzinach.
  2.  Z dniem dzisiejszym kończy się w Liturgii okres Bożego Narodzenia i zaczyna się czas zwykły. W naszej polskiej tradycji ciągle śpiewamy kolędy i zachęcamy jeszcze do odbycia świątecznej spowiedzi  św.
  3.  Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego młodzieżowego zespołu „ Wieczernik”. Młodzież chce zakupić zestaw nagłośnienia do lepszego udziału w Liturgii. Będziemy wdzięczni za pomoc poprzez naszą choćby skromną ofiarę.
  4.  Kurs przedmałżeński dla par, które planują ślub w okresie wiosennym, letnim i jesiennym rozpocznie  się 24 lutego , w sobotę o godz. 19.00. Zapraszamy także  pary, które planują ślub w kolejnych latach. Kurs lepiej jest przeżyć nawet dwa lub trzy lata przed ślubem. Serdecznie zapraszamy.
  5. Pierwsze spotkanie dla dorosłych kandydatów do Bierzmowania będzie miało miejsce dn. 28 lutego o godz. 19.00 w salce za plebanią.
  6. Bierzmowanie w tym roku odbędzie się w sobotę,  26 maja o godz. 18.00.

 

Na rozpoczynający się nowy tydzień niech Pan Was wszystkich błogosławi.

 

Stargard, dn. 07.01.2018 r.                                      ks. Adam Staszczak Schr.

aktualizowano: 2018-01-09
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl