Środa, 19 września 2019 r. imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda Czwartek XXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Januarego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 stycznia 2019 wyświetleń: 744

Ogłoszenia III Niedziela Zwykła - 27.01.2019 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Zwykłą. Jednoczymy się z naszym Współbratem ks. Józefem Milewskim, który obchodzi 90 urodzimy. Przez szczerą modlitwę pragniemy wypraszać dla niego potrzebne łaski. Składamy mu najlepsze życzenia: zdrowia i obfitych Bożych darów na dalsze lata życia.

 2. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Pragniemy ze szczerego serca podziękować Wszystkim rodzinom i osobom samotnym za przyjęcie nas w Waszych domach. Pragniemy, aby Boże błogosławieństwo pozostało z Wami i w Waszych mieszkaniach na wszystkie dni tego Nowego Roku. Tym samym z serca dziękujemy za złożone ofiary kolędowe jak i na potrzeby naszego kościoła. Zapewniamy o naszej modlitwie we wszystkich intencjach nam powierzonych. W każdym tygodniu odprawiamy Mszę św. we wszystkich Waszych intencjach.

 3. W najbliższą sobotę tj. 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Osób Konsekrowanych. Na każdej Mszy św. poświęcimy gromnice. W tym dniu dodatkowo Msza św. o godz. 12.00 w południe.

 4. W tym tygodniu I Czwartek Miesiąca. O godz. 17.30 Godzina Święta. W I Piątek o godz. 16.30 spowiedź i Msza św. dla dzieci. O godz. 18.30 Msza św. Wynagradzająca NSPJ i spotkanie Straży Honorowej.

 5. W I Sobotę Miesiąca o godz. 7.15 Nabożeństwo I Sobót i Msza św. o godz. 8.00 dla Kół Różańcowych.

 6. Ważne ogłoszenie dla przygotowujących się do małżeństwa: 9 lutego, w sobotę rozpoczynamy wiosenny kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie 9 lutego tj. w sobotę o godz. 19.00 w sali za plebanią. Zapisujemy się na pierwszym spotkaniu. Prosimy o poinformowanie młodych przygotowujących się do ślubu w 2019 roku lub w następnych latach.

 7. Ważne ogłoszenie dla dorosłych przygotowujących się do Bierzmowania. Pierwsze spotkanie i zapisy odbędą się 20 lutego – we środę o godz. 19.00 w sali za plebanią.

 8. Bierzmowanie w tym roku będzie miało miejsce 6 kwietnia o godz. 16.00.

 9. Rozpoczynają się ferie zimowe. Życzymy rodzicom i dzieciom bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Ufnal Mirosław, Klimczewska Anna, Gustowski Rajmund, Dąbrowska Zofia, Fijołek Jerzy i Łuczak Jerzy. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Składamy najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i jubilatów nadchodzącego tygodnia. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

 

Stargard, dn. 27.01.2019 r.                    ks. Adam Staszczak SChr, prob.

utworzono : 2019-01-27
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl