Wtorek, 22 czerwca 2021 r. imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza Wtorek XII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Paulina z Noli, św. męczenników Jana Fishera i Tomasza More'a

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 1 lutego 2021 wyświetleń: 376

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dnia 20 i 27 stycznia 120-osobowa grupa dzieci z klas II-III i IV z SP1 w Stargardzie walczyła na głosy o tytuł LAUREATA w KONKURSIE "Kolędo nasza leć w 2021 rok!".

W grupie klas starszych wystąpili SOLIŚCI zaś w klasach 2 i 3 SOLIŚCI oraz DUETY, które wykonywały kolędę lub pastorałkę w języku polskim. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców i tak po długich naradach przyznało nagrody i wyróżnienia, które uroczyście wręczył ks. Proboszcz Krzysztof Wąchała w kościele św. Jana Chrzciciela w niedzielę 31 stycznia po Mszy św. z udziałem dzieci.

LAUREATKAMI KONKURSU w kategorii klas 3-4 zostały: Ania Szulczewska oraz Kinga Wilkosz, zaś w kategorii klas drugich: Zosia Grzybowska.

Wszystkim dzieciom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Po wręczeniu dyplomów i nagród usłyszeliśmy pastorałkę pt. "Zaśpiewajmy Maleńkiemu" w wykonaniu solistki Ani Szulczewskiej oraz Duetu: Mai Głąb i Agatki Okraj.

Za przebieg konkursu odpowiedzialna była s. Marianna felicjanka

aktualizowano: 2021-02-01
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl