Wtorek, 22 czerwca 2021 r. imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza Wtorek XII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Paulina z Noli, św. męczenników Jana Fishera i Tomasza More'a

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 1 marca 2021 wyświetleń: 196

Seminarium Odnowy Życia Chrześcijańskiego - cz. 3

Kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Życia Chrześcijańskiego. Tym razem konferencję wygłosił ks. Przemysław

Chwała Panu za Waszą obecność na poniedziałkowym spotkaniu!
Serdecznie dziękujemy Seminarzystom za wytrwałość, mimo zimna, a Małgosi za świadectwo.
Wielkie Bóg zapłać przede wszystkim
 
Ks. Przemysławowi za wygłoszenie katechezy JEZUS JEDYNYM ZBAWICIELEM CZŁOWIEKA, która uświadomiła i przypomniała nam wszystkim, że wszelkie próby "zbawiania" siebie i innych wg. własnego projektu, skazane są na porażkę, bo jeden jest Zbawiciel- Jezus Chrystus i tylko z Nim możemy zwyciężać zło. On oddał życie, aby zbawić każdego z nas. Każdy może czerpać z owoców Jego męki, śmierci i zmartwychwstania przez podjęcie swego własnego krzyża. Duch Święty nas do tego uzdalnia i zaprasza do oddawania swojego życia dla Jezusa i umierania za Ewangelię w swojej szarej codzienności. Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu każdy z nas mógł poszukać w sobie odpowiedzi, czy rzeczywiście Jezus jest naszym jedynym Panem i Zbawicielem.
 
Do zobaczenia na kolejnej katechezie 15.03.2021.
 
W poniedziałek 08.03. 2021. włączamy się w rekolekcje parafialne. Owocnego czasu przy Słowie przez kolejne dwa tygodnie (teksty w galerii). Otaczamy modlitwą.
aktualizowano: 2021-03-06
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl