Wtorek, 22 czerwca 2021 r. imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza Wtorek XII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Paulina z Noli, św. męczenników Jana Fishera i Tomasza More'a
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela

24 czerwca zapraszamy do udziału w uroczystościach odpustowych ku czci św. Jana Chrzciciela - Patrona najstarszego istniejącego w Stargardzie miejsce kultu, oraz Patrona Miasta Stargard.
 
W tegoroczne Świętojańskie uroczystości wpisują się dwa ważne wydarzenia dla naszej wspólnoty:
75 - lecie poświęcania i objęcia przez parafię św. Józefa kościoła św. Jana Chrzciciela oraz 75 - lecie przybycia do Stargardu Sióstr Zgromadzenia Świętego Feliksa z Kantalicjo (CSSF)

ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI

Już dzisiaj zapraszamy na ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI przygotowujące nas do uroczystości odpustowych ku czci św. Jana Chrzciciela - Patrona najstarszego istniejącego w Stargardzie miejsce kultu oraz Patrona Miasta Stargard.
 

"Kochające Serce Matki Angeli" o Założycielce Zgromadzenia sióstr św. Feliksa z Kantalicjo.

Z okazji 75 - lecia przybycia do Stargardu sióstr felicjanek, "Kochające Serce Matki Angeli" o Założycielce Zgromadzenia sióstr św. Feliksa z Kantalicjo.

KONCERT MUZYKI SAKRALNEJ „LAUDATE DOMINUM OMNES GENTES”

W sobotni wieczór (19.06.2021) - w dniu 75 rocznicy poświęcania i objęcia przez naszą parafię św. Józefa kościoła św. Jana Chrzciciela - odbył się piękny
zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl