OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 stycznia 2020 wyświetleń: 1361

Ogłoszenia na Niedzielę w okresie Bożego Narodzenia - 05. 01. 2020

1. Dzisiaj na godz. 17.30 zapraszamy do naszej świątyni na koncert kolęd w wykonaniu chóru Echo Arioso.

2. Jutro, 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego - święto Trzech Króli - Msze św. jak w niedzielę. Poświęcimy tradycyjnie kredę i kadzidło, które będzie można nabyć po Mszy św. dla oznaczenia drzwi  naszych domostw na znak przyjęcia Chrystusa jako naszego Pana i Zbawiciela. 

Wieczorem na godz. 18.00 zapraszamy na wspólnego kolędowania z naszym parafialnym zespołem młodzieżowym WIECZERNIK przy akompaniamencie "małej orkiestry" z gościnnym udziałem zespołu Mika'el z parafii chrystusowców w Dobrzanach

3. Trwają odwiedziny kolędowe w naszej parafii. Program kolędy jest dostępny w biuletynach i na stronie internetowej parafii oraz fb. Już dzisiaj bardzo dziękujemy za życzliwość i dobro, którego doświadczamy w czasie spotkań z Wami drodzy Parafianie.

4. We wtorek z Bractwem św. Józefa zapraszamy mężczyzn na „Noc Nikodema”. By się wyciszyć, być z Jezusem „sam na sam”, obecnym w Najświętszym Sakramencie.  Po Mszy św. wieczornej w kaplicy adoracji wystawimy Najświętszy Sakrament (do godz. 23.00). To adoracja w zupełnej ciszy – bez wspólnych modlitw, pieśni, czy prowadzenia rozważań. „Noc Nikodema” to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem w czasie indywidualnej adoracji.

5. W środę o godz. 18.15 comiesięczna modlitwa za Polaków za granicą oraz za rodziny rozdzielone emigracją podczas nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wypisywania na kartach próśb i podziękowań do Matki Bożej i składania ich do skrzynki przy maryjnej kaplicy. O godz. 18.30 Msza św. w tej intencji.

6. W następną niedzielę, 12 stycznia zapraszamy również na wyjątkowy, niezwykły, niecodzienny, pełen ciepła i miłości koncert "Stargardzka Pastorałka u Chrystusowców". Koncert odbędzie się w niedzielę, 12.01.2020 roku o godz. 17:00 w naszym kościele. Wystąpią: Rupaki, Mini Rupaki, Dzikie Wino, Layla - pod kier. Ewy i Aleksandry Krysian z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie.

7. Za tydzień w drugą niedziele miesiąca taca inwestycyjna przeznaczona na konieczne prace w naszej parafii.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławionych dni. Parafian i Gości polecamy opiece Matki Bożej. Wszystkim drodzy życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.

9.  W minionym tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie śp.: Adam Akuszewicz, Andrzej Józwiak, Krystyna Piechowiak, Ryszard Bełza, Cecylia Wojciechowska, Edward Marzęda – polecajmy wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

Stargard, dn. 05. 01. 2020 r.                                                                                 ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

                                   

aktualizowano: 2020-01-04
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: