OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 grudnia 2018 wyświetleń: 3149

Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny - 30.12.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

Oktawa Bożego Narodzenia - 2018

1. Przeżywamy ostatnią niedzielę roku. Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Szczególnie modlimy się za małżonków, aby zawsze trwali w jedności i zgodzie dla dobra swoich rodzin.

2. Trwają odwiedziny kolędowe w naszej parafii. Dzisiaj odwiedzimy mieszkańców przy ul. Miodowej, Mokrzyca, Polnej, Pomorskiej, Reymonta, Boryny, Modrzewiowej, Przesmyckiego i ul. Przybosia nr 1A,B,C. W Sylwestra i Nowy Rok kolędę przerywamy. Plan całej kolędy znajduje się w gablocie prze wejściu oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 3. We środę odwiedzimy rodziny przy ul. Rzeźniczej, Brzozowej, Topolowej i Gospodarskiej. W czwartek rodziny przy ulicy: Przybosia, Morskiej, Widokowej, Marynarskiej, Łąkowej, Światopełka, Drzymały, Szosie Maszewskiej, Wiśniowej, Gdyńskiej, Gdańskiej i Dalekiej. W piątek: przy ul. Szczecińskiej, Obrońców Westerplatte, Towarowej, Mazurskiej, Kaszubskiej i Plac zgody. W sobotę przy ul. Dworcowej i I Brygady. W niedzielę, tj. 6 stycznia ul. Reja i Prusa od 1 do 6.

 4. Jutro, w poniedziałek, tj. 31 grudnia w ostatni dzień roku – zapraszamy na godz. 18.00 na nabożeństwo dziękczynno – błagalne, aby dziękować Bogu za jeszcze jeden rok życia.

 5. Ciągle przeżywamy okres świąteczny i śpiewamy kolędy. Serdecznie zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi na dziecięcy koncert kolęd 5 stycznia tj. w sobotę na godz. 16.00. Wystąpią zespoły „Rupaki”, „Layla” i „Dzikie wino” z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie. Zapraszamy całe rodziny.

 6. Zapraszamy także dzień później, na 6 stycznia w niedzielę na godz. 17.30 na uroczysty koncert kolęd Chóru „ Echo Arioso”. Serdecznie zapraszamy.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Krzymiński Józef, Marmura Krystyna, Raczyło Piotr, Banach Władysława, Szmit Andrzej, Ludkowska Maria i Bojarska Maria. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Składamy najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów i jubilatów nadchodzącego tygodnia. Niech czas nadchodzącego roku będzie będzie dla Was wszystkich szczególnym doświadczeniem łaski i bogatej w wiele darów Bożej obecności.

 

Stargard, dn.30.12.2018 r.                                   ks. Adam Staszczak SChr, prob.

aktualizowano: 2018-12-29
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: