OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 lipca 2018 wyświetleń: 875

Ogłoszenia XIV Niedziela Zwykła - 08.07.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XIV Niedziela Zwykła - 2018

 

 

  1. Informujemy, że zostało zamontowane nowe , wewnętrzne i zewnętrzne nagłośnienie naszej świątyni. Dziękujemy wspólnotom i poszczególnym osobom za złożone ofiary. Pozostało nam jeszcze do zapłacenia około 34 tys. zł. Prosimy o wsparcie tego wielkiego dzieła. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. Informujemy  parafian i mieszkańców Stargardu, że od nowego roku szkolnego inaugurujemy w miejsce gimnazjum – Liceum Katolickie. Nauka będzie odbywać się w dwóch kategoriach: klasy o profilu cywilnym: humanistyczny, politechniczny, ekonomiczny i przyrodniczy oraz nowy profil wojskowy: klasa mundurowa. Serdecznie zachęcamy młodzież i rodziców do kontaktu ze szkołą.
  3. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na dzień fatimski, w najbliższy piątek z modlitwą różańcową o godz. 18.00 i Mszą Świętą ku czci Matki Bożej Fatimskiej o godz. 18.30 i procesją po Mszy św.
  4. Witamy w naszej wspólnocie ks. Grzegorza Suskiego, który w lipcu rozpoczął posługę w naszej parafii. Za tydzień w niedzielę ks. Grzegorz po każdej Mszy św. udzieli nam Prymicyjnego Błogosławieństwa.
  5. Zapraszamy do zapisów na Pielgrzymkę Warszawską do Częstochowy w dn. od 6 – 14 sierpnia. Zapisy u ks. Marka.
  6. Podczas wakacji biuro parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 do 17.30 a w piątek i w sobotę tylko od godz. 11.00 do 12.00.

 

Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych tego tygodnia:

śp. Irenę Chojnacką i Ryszarda Powierza Wieczny odpoczynek …..

 

Umocnieni Słowem Bożym i Komunią świętą idźmy budować Królestwo Boże w naszych sercach, w naszych rodzinach. Najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów a wszystkim ciepłych, udanych i szczęśliwych wakacji!

  

Stargard, dn. 08.07.2018 r.                ks. Mariusz Sokołowski TChr

aktualizowano: 2018-07-06
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: