OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 lipca 2018 wyświetleń: 864

Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła - 22.07.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XVI Niedziela Zwykła- 2018

 

  1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości, rodziny naszych parafian wypoczywających na wakacjach! Życzymy dobrego czasu i zapraszamy na modlitwę do naszego kościoła także w tygodniu!
  2. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zapraszamy we środę 25 lipca na Mszę św. i poświęcenie pojazdów. Samochody, rowery i inne pojazdy święcić będziemy po Mszy świętej o godzinie 6:30, 8:00 i 18:30 oraz po Mszach świętych w następną niedzielę 29 lipca. Ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone są, jak zawsze, na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  3. Tego samego dnia 25 lipca obchodzone jest Święto Policji. Główne uroczystości w naszym województwie będą odbywały się w Stargardzie. Dlatego ks. Proboszcz kolegiaty NMP w Stargardzie zaprasza na uroczystą Mszę świętą z okazji święta Policji na godz. 10:30 do kolegiaty. W obchodach wezmą udział najwyższe władze Policji a także Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
  4. Spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką Warszawską na Jasną Górę, odbędzie się 30 lipca (w poniedziałek) o godz. 17:30 w kawiarence parafialnej.
  5. 1 sierpnia przypada 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta Msza święta z udziałem wojska będzie sprawowana                 w kościele kolegiackim w Stargardzie tego dnia o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!
  6. Podczas wakacji biuro parafialne czynne jestod poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 do 17.30 a w piątek i w sobotę tylko od godz. 11.00 do 12.00.

 

W tym tygodniu odeszli do Wieczności: Zdzisława Huber, Krzysztof Wiśniewski, Dariusz Kasprzyk, Sławomir Plewa, Antoni Poradzisz, Krystyna Bisaga, Leszek Krukowski, Ryszard Korczyński, Stanisław Jagiełka, Michał Kasprzyk. Niech Bóg da im Niebo! Wieczny odpoczynek …

Rozpoczynającym urlopy życzymy ciepłych, udanych, przeżywanych z Bogiem, szczęśliwych wakacji! Wracającym do pracy, życzymy sił! Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych! Wszystkim nam niech Dobry Bóg błogosławi!

 

Stargard, dn. 22.07.2018 r.                 ks. Mariusz Sokołowski SChr

aktualizowano: 2018-07-21
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: