OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 lipca 2018 wyświetleń: 830

Ogłoszenia XVII Niedziela Zwykła - 29.07.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XVII Niedziela Zwykła- 2018

  1. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek Miesiąca Godzina Święta o godz. 17.30. W Pierwszy Piątek Miesiąca o godz. 18.30 Msza św. Wynagradzająca ku czci NSPJ i spotkanie Straży Honorowej. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 7:15 i Msza św. z udziałem Róż Różańcowych o godz. 8:00
  2. Sierpień jest miesiącem trzeźwości, pod chórem jest wyłożona księga, można tam wpisywać swoje intencje w których pragniemy zachować abstynencje.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej modlimy się za kierowców i święcimy pojazdy z okazji wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone są, jak zawsze, na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  4. 1 sierpnia przypada 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta Msza święta której będzie przewodniczył ks. Dziekan Adam Staszczak z udziałem wojska będzie sprawowana w kościele kolegiackim w Stargardzie o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy!
  5. Spotkanie przed Pieszą Pielgrzymką Warszawską na Jasną Górę, odbędzie się 30 lipca (w poniedziałek) o godz. 17:30 w kawiarence parafialnej.
  6. Przy wyjściu z Kościoła można złożyć ofiarę na protezę dla Aleksandra który w tragicznym wypadku stracił nogę. Bóg zapłać za wasz Dar Serca.
  7. 7.   Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Jana Proczkowskiego, Tadeusza Gałusa, Henryka Bartosiewicza, Stanisławę Jurgę, Ritę Śliwę, Mariana Prochońia, Jana Sanasa. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…
  8.  Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy samych spokojnych dni. Parafian i Gości polecamy opiece Serca Jezusowego. Wszystkim życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Stargard, dn. 29.07.2018 r.                ks. Robert Ozimkiewicz SChr

utworzono : 2018-07-27
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: