OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 maja 2020 wyświetleń: 827

Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną - 03. 05. 2020

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00 w kościele, oraz od poniedziałku do soboty o godz. 19.30 pod figurę Matki Bożej na placu za kościołem.

2. Obowiązujące rozporządzenia pozwalają na to, by w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw jednocześnie uczestniczyło 80 osób. Miejsca do siedzenia – zarówno w nawie głównej, jak i nawach bocznych - są oznaczone numerami, tak by każdy mógł zachować bezpieczną odległość. Podkreślamy obowiązek  używania maseczek ochronnych, które zdejmujemy tylko na czas  przyjęcia Komunii św. W kruchcie kościoła można także skorzystać z płynu do dezynfekcji rąk.

3. Nadal zawieszone pozostają wszystkie spotkania grup duszpasterskich i formacyjnych [dzieci, młodzież, studenci, dorośli].

4. Po kilkumiesięcznej praktyce duszpasterskiej w naszej parafii dk. Krzysztof powraca do seminarium, gdzie niebawem rozpocznie rekolekcje przed święceniami kapłańskimi, które przyjmie 19 maja. Dziękując za Jego posługę, polecamy Go szczególnej modlitwie parafian.

5. W poniedziałek modlitwa wieczorna z Odnową w Duchu św., we wtorek nabożeństwo z Bractwem św. Józefa, a w środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym. 

6. W piątek 8 maja przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskup i męczennik głównego patrona Polski. To także dzień imienin ks. Stanisława Malczewskiego SChr. W intencji Solenizanta modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 18.30.

7. Dziękujemy przedstawicielom Bractwa św. Józefa – p. Jarosławowi, p. Andrzejowi, p. Hieronimowi i p. Januszowi - za podjęcie prac porządkowych i renowacyjnych  przy kaplicy Matki Bożej za kościołem.

8. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafii oraz te składane do skarbon w kościele. Bóg zapłać za to, że w tej trudnej dla wszystkich sytuacji wyrażacie troskę o nasza parafię . Wszystkich zawierzamy Bożej Opatrzności.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Natalia Panek, Jacek Wojewoda, Alina Lew - polecamy wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. 

 

 

 

Stargard, dn. 03. 05. 2020 r.                                                                                              ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

aktualizowano: 2020-05-03
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: