OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 sierpnia 2020 wyświetleń: 386

Ogłoszenia na XX Niedzielę w ciągu roku - 16. 08. 2020

 

1. Zgodnie z Apelem Przewodniczącego Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego przeżywamy dzisiaj Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Po wszystkich Mszach Świętych nasz parafialny zespół Caritas przeprowadza zbiórkę środków finansowych, które zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych za pośrednictwem Caritas Polska. Za wszystkie ofiary bardzo dziękujemy.

2. Przypominamy o wciąż obowiązującym w kościele nakazie noszenia maseczek lub zachowania odległości - tzw. dystansu społecznego.

3. W intencji małżeństw i rodzin naszej parafii modlimy się z Bractwem św. Józefa w każdy wtorek podczas nabożeństwa od naszego św. Patrona Józefa o godz. 18.15. O godz. 18.30 Msza św. w intencji Bractwa św. Józefa i ich rodzin.

4. Na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz. 18.15. Zachęcamy do wypisywania na kartach próśb i podziękowań do Matki Bożej i składania ich do skrzynki przy maryjnej kaplicy.

5. W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w zmienionych godzinach: od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.30, w piątek i w sobotę od 11.00 do 12.00.

6. W roku duszpasterskim, który przeżywamy pod hasłem OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY szczególnie zachęcamy do indywidulanej modlitwy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, który jest wystawiony w kaplicy adoracji codziennie od godz. 7.00 do godz. 18.00.

7. Polecamy lekturę wakacyjnych numerów prasy katolickiej, które można nabyć w naszym sklepiku.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Stanisław Urbanek, Anna Beth oraz Marek Rynkowski - polecajmy wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławionych dni. Wszystkich parafian oraz modlących się z nami zawierzamy szczególnej opiece Bożej Matki. Niech Pan Bóg nam błogosławi.

 

 

 

 

     Stargard, dn. 16. 08. 2020 r.                                                                                 ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

aktualizowano: 2020-08-15
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: