Niedziela, 21 października 2018 r. imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza XXIX Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Bł. Jakuba Strzemię
Rok wiary »

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Niedzielne pożegnanie ks. Rafała

W niedzielę (2 listopada) na wieczornej Eucharystii, ks. Rafał dziękował za ponad cztery lata posługi duszpasterskiej w naszej Parafii. W homilii, ks. Proboszcz Adam przypomniał głęboką teologię kapłańskiego pasterzowania, przypominając, że powołaniem księdza jest służba i bycie narzędziem w ręku Boga.

Ks. Rafał został mianowany Proboszczem i Przełożonym Domu Zakonnego w Ziębicach (dolnośląskie). W naszej Parafii opiekował się duchowo młodzieżą, Odnową w Duchu Świętym oraz był redaktorem naczelnym "Czasu Nadziei". Zapraszamy do galerii zdjęć.

Bal Wszystkich Świętych

Dnia 29 października 2014 r. odbył się bal przeznaczony dla dzieci. Wszyscy uczestnic przebrali się za różnych świętych. Dominowały oczywiście aniołki. Spotkaniu towarzyszyła muzyka, liczne gry i zabawy. Bal odbył się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Wita Stwosza.

W piątek 13 czerwca...

W piątek 13 czerwca - zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:30, połączoną z muzycznym uwielbieniem oraz z modlitwą o duchowe i fizyczne uzdrowienie z nałożeniem rąk, przez kapłanów. Muzyczną oprawę przygotowuje Zespół Młodzieżowy "Wieczernik". Modlitwie kapłanów towarzyszyć będą członkowie Odnowy w Duchu Świętym.

O 20:30 natomiast zapraszamy na różaniec fatimski a po nim o godz. 21:00 - Msza Święta z procesją fatimską.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl