Środa, 30 września 2020 r. imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery Środa XXVI tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Hieronima

DOM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Duszpasterstwo Młodych „Emmanuel”

We wtorek Duszpasterstwo Młodych „Emmanuel” uczestniczyło w Strefie Słowa. Podczas spotkania rozważyliśmy fragment Ewangelii według świętego Mateusza na najbliższą niedzielę.
Ufamy, że dzisiejsze spotkanie przy słowie Bożym pozwoli nam lepiej przeżyć niedzielną Liturgię Słowa i wierzymy, że przyniesie dobre owoce w naszym życiu 

Jesienne dni skupienia Bractwa św. Józefa

W dniach 26 - 27 w domu rekolekcyjnym w Mrzeżynie odbywały się jesienne dni skupienia Bractwa św. Józefa. Hasłem przewodnim rozważań były słowa św. o. Pio: "Niech św. Józef pomoże Ci miłować Boga".

Niedziela z Założycielem chrystusowców - kard. Augustem Hlondem Prymasem Polski

W dzisiejszą niedzielę, w którą obchodzony jest 106. Dzień Migranta i Uchodźcy gościliśmy naszego współbrata ks. dr Pawła Jasinę SChr, który przybliżał nam postać i treści nauczania Założyciela naszego zgromadzenia zakonnego i wielkiego prymasa Polski Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda. 

Oaza Dzieci Bożych

Oaza Dzieci Bożych w naszej parafii rozrasta się jak grzyby po deszczu. To już trzecie spotkanie i przybyło ok 40 dzieci z klas od pierwszej do szóstej. Dzieci są Poszukiwaczami Skarbów i na każdym spotkaniu będziemy odkrywać kolejne Skarby Kościoła. Dziś odkryliśmy Największy Skarb Kościoła - Jezusa w Eucharystii. 

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl