Niedziela, 28 lutego 2021 r. imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany II Niedziela Wielkiego Postu

DOM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Parafialne Rekolekcje Wielkopostne 2021

Parafialne Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem „Idźcie do Józefa” rozpoczniemy Mszą św. wieczorną w sobotę 6 marca o godz. 18.30 i potrwają do środy 10 marca. W czasie rekolekcji będzie trwała całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji mieszkańców naszej parafii i miasta Stargard. Rekolekcji poprowadzi ks. Robert Grzybowski z Pustelni Zwiastowania w Poletyłach, dyrektor Drohiczyńskiej Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa. Zachęcamy do zaplanowania udziału w rekolekcjach.

Program podany jest ponieżej:

PARAFIALNY KONKURS DLA RODZIN NA ROK ŚW. JÓZEFA

Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka „Roku Świętego Józefa" zachęcamy rodziny naszej parafii do włączenia się w popularyzowanie postaci  naszego Patrona oraz wartości modlitwy do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin poprzez udział w konkursie organizowanym przez naszą Parafię  wraz z Bractwem św. Józefa.

I wariant: #MODLITWA DO ŚW. JÓZEFA  

konkurs polega na rodzinnym napisaniu modlitwy do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin.

Ułożona modlitwa ma szansę stać się wyjątkową modlitwą na Rok św. Józefa, z której będziemy  korzystać w naszym kościele oraz podczas rozpoczynającej się 19. 03. 2021 roku peregrynacji ikony św. Józefa w naszej parafii!

II wariant: #OJCOWSKIE SERCE ŚW. JÓZEFA

konkurs polega na rodzinnym namalowaniu wizerunku św. Józefa.

Wykonana praca plastyczna obrazująca postać św. Józefa ma szanse stać się pamiątką Roku św. Józefa oraz peregrynacji ikony św. Józefa w naszej parafii!

 

„Cieśla” – poruszająca książka o św. Józefie

W ogłoszonym przez papieża Franciszka Roku Świętego Józefa proponujemy genialną, wyjątkową i zjawiskową książkę pt. „Cieśla” autorstwa Oliviera Le Gendre’a.
Książkę rozprowadzać będą przedstawiciele Bractwa św. Józefa w najbliższą niedzielę po Mszach św. Można ją będzie również nabyć w sklepiku w kościele oraz w sklepiku u św. Jana. Gorąco polecamy! Cena - 15 zł.

Seminarium Odnowy Życia Chrześcijańskiego

I spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Życia Chrześcijańskiego za nami.

Zapraszamy już za tydzień.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl