Wtorek, 02 czerwca 2020 r. imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny Wtorek IX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. męczenników Marcelina i Piotra

DOM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Nabożeństwo Godziny Świętej

 W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.30 Nabożeństwo Godziny Świętej i o godz. 18.30 Msza św. w intencji wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodzin i o nowe powołanie kapłańskie i zakonne.

"Noc Nikodema" - ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DLA MĘŻCZYZN

We wtorek (I m-ca) z Bractwem św. Józefa zapraszamy mężczyzn na „Noc Nikodema”. Po Mszy św. wieczornej w kościele wystawimy Najświętszy Sakrament (do godz. 21.30). To adoracja w zupełnej ciszy – bez wspólnych modlitw, pieśni, czy prowadzenia rozważań. "Noc Nikodema” to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem w czasie indywidualnej adoracji. Będzie też obecny ksiądz – może ktoś zechce porozmawiać, wyspowiadać się.

Prymicje ks. Krzysztofa Zubka SChr

Jeszcze kilka tygodni temu w naszej parafii przeżywał swoje praktyki diakońskie Krzysztof Zubek SChr. W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego o godz. 12:30, jako neoprezbiter (czyli nowo wyświęcony kapłan) sprawował swoją pierwszą Mszę świętą.

Wigilia Zesłania Ducha Świętego

W sobotę, 30 maja w naszej parafii o godz. 20.00 rozpoczęliśmy Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl