Środa, 29 stycznia 2020 r. imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei Środa III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Bł. Bolesławy Marii Lament, Św. Anieli Merici
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Nabożeństwo ekumeniczne

W niedzielę 26 stycznia, na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w naszym kościele odbyło się nabożeństwo ekumeniczne. Spotkanie zgromadziło przedstawicieli Cerkwi prawosławnej z ks. Jarosławem Biryłko oraz wspólnotę z Cerkwii greckokatolockiej wraz ze swoim proboszczem ks. Rusłanem Marciszakiem. Modlitwie przewodniczył proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Wąchała SChr, a homilię wygłosił ks. dr Andrzej Posadzy z parafii kolegiackiej pw. NMP Królowej Świata.

Wystawa "Życie z Biblią"

Na Niedzielę Słowa Bożego [26.01.2020] wspólnota Kręgu Biblijnego naszej parafii przygotowała wystawę pod tytułem "Życie z Biblią" ukazującą księgi Pisma Św. różnych przekładów i języków. Prezentowane egzemplarze Świętej Księgi świadczą o szczególnej zażyłości ich posiadaczy ze Słowem Bożym, zarówno w codzienności jak i w szczególnych momentach życia. Jednocześnie przedstawiciele wspólnoty przy wyjściu z kościoła „częstowali” SŁOWEM NA DROGĘ.

91 urodziny ks. Józefa Milewskiego SChr

W niedzielę 26 stycznia, najstarszy chrystusowiec - ks. Józef Milewski SChr, który od 19 lat posługuje w naszej parafialnej wspólnocie dziękował za 91 lat swojego życia. Podczas Mszy św. o godz. 9.30, której przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof modliliśmy się za Dostojnego Jubilata, dziękując Bogu za dar Jego życia, powołania zakonnego i kapłaństwa, a nade wszystko za Jego obecność pośród nas.

Niedzielne kolędowanie w Klępinie

W niedzielę 19 stycznia, w naszym kościele filialnym w Klępinie odbyło się kolędowanie najmłodszych parafian z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl