Środa, 23 września 2020 r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli Środa XXV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Pio z Pietrelciny
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Zmarł śp. ks. Ryszard Głowacki, były Przełożony Generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii

Z nadzieją Zmartwychwstania w Chrystusie informujemy, że dnia 21 września 2020 r. w Domu Zakonnym w Puszczykowie odszedł do Pana ks. Ryszard Głowacki, Przełożony Generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w latach 2013-2019.

Ks. Ryszard Głowacki SChr w lipcu 2020 r. miał podjąć pracę duszpasterską w naszej parafii pw. św. Józefa w Stargardzie, jednak choroba uniemożliwiła realizację tych zamierzeń. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie
 
Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Ryszarda Głowackiego SChr odbędą się 25 września (piątek) w Poznaniu. W Bazylice Archikatedralnej modlitwa różańcowa godz. 10.30, Msza Święta rozpocznie się o godz. 11.00. Ostatnie pożegnanie na Cmentarzu Miłostowo o godz. 13.00 (brama od ul. Gnieźnieńskiej).

I Komunia św. uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej

W niedzielę, 20 września podczas Mszy św. o godz. 15.30 uczniowie stargardzkiej Szkoły Podstawowej Specjalnej, których przygotowała s. Nikodema przystąpili do I Komunii św. 
 

I Komunia św. uczniów Szkoły Podstawowej nr 3

W minioną niedzielę, 20 września podczas Mszy świętej o godz. 11.00 ks. Proboszcz udzielił I Komunii św. uczniom Szkoły Podstawowej nr 3.

I Komunia św. uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1

W sobotę, 19 września do I Komunii św. przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 1.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl