Piątek, 13 grudnia 2019 r. imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji Piątek II tygodnia adwentu | Wspomnienie obowiązkowe Św. Łucji
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Spotkanie opłatkowe wspólnoty "WIARA I ŚWIATŁO"

W niedzielę (8.12.2019) w ramach co miesięcznego spotkania wspólnota Wiara i Światło przed świątecznie podzieliła się opłatkiem. Rozpoczęło się Mszą Św., którą odprawił opiekun wspólnoty ks. Marcin.

Św. Mikołaj u Promyków Miłosierdzia

Na dzisiejszym sobotnim (07.12) spotkaniu scholi dziecięcej w naszej parafii, odwiedził dzieci szczególny gość Święty Mikołaj biskup. Z pomocą sióstr przyniósł dzieciom upominki i słodycze.

Roraty dla dzieci - 06.12.2019

W piątek 6 grudnia podczas Rorat dla dzieci do naszego kościoła zawitał Św. MIKOŁAJ, przynosząc z pomocą ministrantów słodkości.

Przedświąteczne porządki w Kościele

W ramach przedświątecznych przygotowań wczorajszego wieczoru przedstawiciele Bractwa św. Józefa wsparci obecnością mężczyzn naszej parafii podjęli się nie łatwego zadania "omiecenia" sklepienia naszego Kościoła. A wszystko pod czujnym okiem s. Łukaszy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, szczególnie Paniom, które o poranku wszystko co z sufitu spadło posprzątały.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl