Czwartek, 02 lipca 2020 r. imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana Czwartek XIII tygodnia okresu zwykłego
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Dziękczynienie za posługę ks. Marka, ks. Grzegorza i s. Elizy

W niedzielę (28.06) na uroczystej Mszy świętej o godz. 12:30, pożegnaliśmy siostrę Elizę, księdza Marka i księdza Grzegorza duszpasterzy dzieci i młodzieży. Dziękujemy za ich posługę w naszej parafii. I życzymy obfitości Bożych łask w dalszej posłudze duszpasterskiej.

Odpust Parafialny i Święto Patrona Stargardu - św. Jana Chrzciciela

24 czerwca w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela świętowaliśmy parafialny odpust ku czci Patrona naszego kościoła, który jest najstarszym istniejącym w Stargardzie miejscem kultu, w którym od blisko 75 lat funkcjonuje parafia pw. św. Józefa z posługą duszpasterską księży i braci Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej oraz niewiele później przybyłych Sióstr Zgromadzenia św. Feliksa z Kantalicjo.

Wprowadzenie w posługę lektora

Podczas Mszy św. odpustowej we środę 24 czerwca, ks. Proboszcz wprowadził w posługę lektora 6 dotychczasowych kandydatów, którzy pod czujnym okiem ks. Marka przygotowywali się do tego wydarzenia.

Świętojański Wieczór Dzieci - 23.06.2020

We wtorek (23.06) przeżywaliśmy w naszej parafii Świętojański Wieczór Dzieci jako drugi dzień przygotowania do środowej Uroczystości odpustowej ku czci św. Jana Chrzciciela.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl