Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii Poniedziałek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Rok wiary »

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Wprowadzenie relikwii bł. Marii Angeli do naszego kościoła

10 października w naszej parafialnej wspólnocie, gdzie od 72 lat posługują siostry felicjanki przeżywaliśmy niezwykłą uroczystość. Dokładnie w 120 rocznicę śmierci Bł. M. Angeli Truszkowskiej do naszego kościoła zostały wprowadzone relikwie Błogosławionej Założycielki Zgromadzenia Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo. 

 

Niedziela z misjonarkami - wolontariuszkami z Filipin

Trwa NADZWYCZAJNY MIESIĄC MISYJNY, stąd od wczorajszego wieczora gościliśmy w naszej parafii wolontariuszki - misjonarki Anię i Paulinę z Gdańska. Obie całkiem niedawno po doświadczeniu misyjnym powróciły z Filipin, gdzie w ośrodku dla dzieci prowadzonym przez Braci Misjonarzy Miłości - zgromadzenie zakonne założone przez św. Matkę Teresę z Kalkuty były wolontariuszkami.

 

Światowa Eucharystyczna Dziecięca Godzina Święta

W pierwszy piątek października u początku Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego wraz z dziećmi z naszej parafii po raz pierwszy włączyliśmy się w inicjatywę Światowej Eucharystycznej Dziecięcej Godziny Świętej.

 

Podziękowanie od Szkoły Podstawowej Specjalnej w Stargardzie

Podziękowanie od Szkoły Podstawowej Specjalnej w Stargardzie dla wszystkich parafian za niedzielny niezwykle udany KIERMASZ DOMOWCYH CIAST.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl