Poniedziałek, 16 lipca 2018 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Poniedziałek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel
Rok wiary »

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU- 27.IX.2015r.

"Wtedy Jan powiedział do Jezusa: Nauczycielu, widzieliśmy kogoś, kto nie chodzi z nami, jak w Twoje imię wyrzucał złe duchy, i zabranialiśmy mu, bo nie chodził z nami. Lecz Jezus odrzekł: Nie zabraniajcie mu, bo nikt, kto czyni cuda w imię moje, nie będzie mógł zaraz źle mówić o Mnie. Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody. Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze. Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie, chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie." (Mk 9,38-43.45.47-48)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU- 20.IX.2015r.

Dzisiaj w XXV  Niedzielę Zwykłą zapraszamy  na godz. 18.30 na nabożeństwo Eucharystyczne – na zakończenie dnia. Modlimy się  o szczęśliwy rok szkolny dla dzieci i młodzieży i uchronienie młodego pokolenia Polaków od zgorszenia..

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIV NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU- 13.IX.2015r.

Dzisiaj  w niedzielę 13 września przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy na godz. 18.30 na Różaniec Fatimski, na Mszę św. o godz. 19.00 i procesję po Mszy św.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIII NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU- 06.IX.2015r.

Dzisiaj w XXIII  Niedzielę Zwykłą w Dzień Inauguracji Nowego Noku Szkolnego i Katechetycznego serdecznie zapraszamy  na godz. 18.30 na nabożeństwo Eucharystyczne – na zakończenie dnia. Modlimy się  o szczęśliwy rok szkolny dla dzieci i młodzieży i uchronienie młodego pokolenia Polaków od zgorszenia. W związku z tym prosimy rodziców o konsekwentne zainteresowanie się rozwojem religijnym swoich dzieci,  czy to na lekcjach religii,  czy tu w parafii w różnych grupach duszpasterskich. Nie zaniedbujmy duchowego rozwoju naszych dzieci i młodzieży.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl