Piątek, 16 listopada 2018 r. imieniny: Edmunda, Marii, Marka Piątek XXXII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Rocznica poświęcenia rzymskich bazylik świętych apostołów Piotra i Pawła, Św. Małgorzaty Szkockiej, św. Gertrudy

BIERZMOWANI

BIERZMOWANI 9 października 2017 wyświetleń: 2393

Odpowiedzialny za przygotowanie do Bierzmowania ks. Grzegorz Suski. Msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w każdą niedzielę o godz. 9.30 - obecność obowiązkowa!

Apelujemy do młodzieży z klas VI, VII, VIII i trzeciej klasy gimnazjów, którzy chcą przyjąć Sakrament  Bierzmowania. Bierzmowanie w przyszłym roku, w 2019 będą miały klasy VIII i III Gimnazjum. Prosimy zabrać ze sobą deklaracje i je wypełnić. Są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Deklaracje mogą także zabrać rodzice dla swoich dzieci. 23 września, w czwartą niedzielę miesiąca składamy je wypełnione w kościele. Pierwsze spotkanie dla klas III gimnazjum – 7 października po Mszy św. o godz. 9.30 w salce za plebanią. Z kolei pierwsze spotkanie dla klas VIII – 14 października po Mszy św. o godz. 9.30.

Spotkanie dla klas VI i VII odbędzie się 21 października po Mszy św. o godz. 9.30 również w salce za plebanią.

Indeksy dla kandydatów są do odebrania w zakrystii.

 


aktualizowano: 2018-10-13
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl