Czwartek, 09 lipca 2020 r. imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki Czwartek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Augustyna Zhao Rong i Towarzyszy

Slideshow

Slideshow 10 lutego 2020 wyświetleń: 1315

Modlitwa za Polaków przebywających za granicą oraz za rodziny rozdzielone emigracją

Na modlitwę za Polaków przebywających za granicą - szczególnie za mieszkańców naszego miasta - oraz za rodziny rozdzielone emigracją zapraszamy – co miesiąc - w każdą II środę m-ca od godz. 18.15 nabożeństwo i o godz. 18.30 Msza św. w tej intencji.

ŚRODA, 08. 07. 2020  zapraszamy - CHRYSTUSOWCY - misjonarze polskich emigrantów

Codzienna modlitwa odmawiana przez chrystusowców i siostry Misjoanrki Chrystusa Króla w intencji Polonii:

Panie Jezu, Pasterzu dusz, który przyszedłeś szukać i zbawiać wszystkich zaginionych, zlituj się nad braćmi naszymi za granicą. Daj im odczuć głód słowa Bożego oraz pragnienie życia w Tobie; i oni bowiem są Twoim ludem i niech Twoimi zostaną na wieki.
Pozwól nam pójść do nich, rozbudzić w nich wiarę ojców i zgromadzić z wszystkich krańców ziemi w Domu Ojca.
Spraw też, Panie, by braciom naszym za granicą nie zabrakło dobrych pasterzy, gotowych nieustannie szukać zaginionych owiec.
Tym zaś, którzy już są stróżami Twej Owczarni, daj silę znosić „ciężar dnia i spiekoty”.
Matko Jezusa, Królowo Polonii Zagranicznej, i wszyscy święci, Polski Patronowie, wstawiajcie się przed Panem za nami i za braćmi naszymi. W. Amen. [z modlitewnika Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej]

aktualizowano: 2020-07-04
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl