Środa, 22 stycznia 2020 r. imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego Środa II tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Wincentego, św. Wincentego Pallottiego

Slideshow

Slideshow 27 stycznia 2014 wyświetleń: 858

Wielka Modlitwa za Młodych - w piątek 31 stycznia

Kochani, w piątek 31 stycznia - obchodzimy w liturgii wspomnienie św. Jana Bosko (1815-1888) - patrona młodych, studentów, lektorów, wychowawców, założyciela zgromadzenia salezjanów. Zapraszamy młodzież, ale nade wszystko was, kochani rodzice, wychowawcy i nauczyciele, na wieczorną Eucharystię o 18:30.

Zawierzmy razem przyszłość waszych synów, córek, wychowanków, uczniów. Niech to bedzie nasza wielka modlitwa za młodych, przez wstawiennictwo don Bosko - wielkiego przyjaciela, wychowawcy i patrona naszej ukochanej młodzieży. Św. Jan Bosko mawiał: "Chcecie być zwyciężeni, módlcie się rzadko, chcecie zwyciężać módlcie się często". Pomódlmy się zatem razem, w ten wyjatkowy dzień, razem z don Bosko. W czasie Mszy razem z kapłanami, rodzicami i nauczycielami - wspólnie pomodlimy się nad młodzieżą, nakładając dłonie na ich głowy. Młodzież potrzebuje naszej modlitwy!

Przed Mszą (pół godziny) przy zakrystii będzie wystawiony stolik, na którym będziecie mogli napisać intencje - za młodzież, za swoje dzieci, za waszych synów i wasze córki. Odczytamy je podczas Adoracji, po Mszy, przed Najświętszym Sakramentem.

Kochana młodzieży, drodzy rodzice, wychowawcy: serdecznie zapraszamy. w piątek na 18:30 - wielka modlitwa za młodych, z uroczystym błogosławieństwem i z krótką Adoracją połączoną z Muzycznym Uwielbieniem. Nie może was zabraknąć!

ks. Rafał

aktualizowano: 2014-01-27
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl