Środa, 29 stycznia 2020 r. imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei Środa III tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Bł. Bolesławy Marii Lament, Św. Anieli Merici

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 czerwca 2019 wyświetleń: 644

XIII Niedziela Zwykła - 30.06.2019 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na godz. 18.00 na zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  2. W tym tygodniu I Czwartek Miesiąca – o godz. 17.30 Godzina Święta. W I Piątek spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 i Msza św. o godz. 17.00. O godz. 18.30 Msza Św. Wynagradzająca NSPJ i spotkanie Straży Honorowej.
  3. W I Sobotę Miesiąca nabożeństwo I Sobót o godz. 7.15 rano I Msza św. z wymianą tajemnic różańcowych.
  4. Od kilku tygodni trwa poważny remont na dachu kościoła od strony zakrystii oraz całkowity remont dachu naszej plebani. Zwracamy się do wszystkich parafian o wsparcie tych dużych prac. Cena wstępna tego remontu wyniesie ok. 80 tys. złotych.  Z serca dziękujemy za ofiarne wsparcie.
  5. W związku z naborem do szkół średnich zachęcamy młodzież do skorzystania z naszego Katolickiego Liceum, które daje nie tylko dobre wykształcenie ale i dobre, głębokie wychowanie. Informacje w budynku liceum.
  6. Apelujemy do rodziców i wychowawców o zadbanie na wakacjach o niedzielną Mszę św. Możemy także odbywać rodzinne pielgrzymki do sanktuariów rozsianych po całej Polsce.
  7. Od poniedziałku, przez całe wakacje biuro parafialne czynne codziennie tylko po południu: od godz.16.00 do 17.30. W piątek i w sobotę od 11.00 do 12.00. Biblioteka nieczynna.
  8. Zapraszamy do nabywania w naszym sklepiku prasy katolickiej, w tym nowego numeru „ Miłujcie się”.
  9. Jest już do nabycia nowy numer „Czasu Nadziei”. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę przeznaczoną na wydruk tego pisma.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Sikora Józef, Mikusek Mieczysław, Czarnowska Helena, Wręczycki Czesław, Rogowski Adam, Strzelczyk Irena, Szyłobryt Mirosława, Kulazińska Olga, Kolasińska Zuzanna, Kolasińska Maja i Kulaziński Filip. Wieczne odpoczywanie…

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy dobre życzenia oraz wszystkim Wam życzymy bezpiecznych i głębokich w przeżycia wakacji. Niech Dobry Pasterz Wam błogosławi.  

 

 

Stargard, dn. 30.06.2019 r.                    ks. Adam Staszczak SChr, prob.

aktualizowano: 2019-08-17
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl