Sobota, 15 sierpnia 2020 r. imieniny: Marii, napoleona, Stelii Sobota XIX tygodnia okresu zwykłego | Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 stycznia 2020 wyświetleń: 879

Ogłoszenia na II Niedzielę w ciągu roku - 19.01.2020 r.

1. Rozpoczynamy ostatni tydzień odwiedzin kolędowych w naszej parafii. Bardzo dziękujemy Wam drodzy Parafianie, których już odwiedziliśmy za życzliwość i dobro, jakich doświadczamy w czasie spotkań Waszymi rodzinami.

Kolęda uzupełniająca – dla rodzin, u których kolęda nie mogła odbyć się we właściwym terminie - przewidziana jest na sobotę 25 stycznia. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub biurze parafialnym.

2. Siostry Felicjanki organizują w czasie ferii zimowych w Warszawie rekolekcje dla dziewcząt od 15 lat, szczególnie ze szkół średnich i studentek. Będzie organizowany wspólny wyjazd ze Stargardu, dlatego siostry proszą o wcześniejsze zgłoszenie do dnia 23 stycznia. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.

3. Ważne ogłoszenie dla przygotowujących się do małżeństwa: w poniedziałek 3 lutego, rozpoczynamy kolejną edycję „SZKOŁY DLA NARZECZONYCH” czyli kurs przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa. Rozpoczęcie 3 lutego tj. w poniedziałek o godz. 19.00 w PIWNICY DUCHOWEJ przy domu zakonnym. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

4. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.15. Zachęcamy do wypisywania na kartach próśb i podziękowań do Matki Bożej i składania ich do skrzynki przy maryjnej kaplicy.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W każdą niedziele można nabyć najnowszy egzemplarz Niedzieli i Gościa niedzielnego.

6. Składamy najlepsze życzenia dla solenizantów i jubilatów nadchodzącego tygodnia. Wszystkie babcie i dziadków otaczamy szczególną pamięcią i modlitwą z okazji zbliżających się DNI BABCI I DZIADKA. Niech Dobry Bóg umacnia i Was błogosławi.

7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie śp.:

 – polecajmy wszystkich naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

 

 

Stargard, dn. 19. 01. 2020 r.                                                                                                 ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

                                   

aktualizowano: 2020-01-16
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl