Sobota, 13 sierpnia 2022 r. imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy Sobota XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Poncjana i Hipolita

ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ 28 maja 2022 wyświetleń: 665

INFO - WARSZAWSKIA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

ZAPISY:

ONLINE (przez internet) lub STACJONARNIE (na miejscu w Warszawie).

Wszystkich ze Stargardu prosimy również o dodatkowe zapisanie się na listę w zakrystii (kościół św. Jana Chrzciciela) lub u ks. Proboszcza tel.: 695 037 388 albo ks. Wojciecha tel.: 737 433 453.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: wtorek (2 sierpnia) godz. 19:00, Piwnica Duchowa (kawiarenka)

ZAPISY ONLINE poprzez formularz: www.17-ka.org.pl/zapisy
ZAPISY STACJONARNE prowadzone będą 3-5 sierpnia w godz. 10-20 w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 (w salce po lewej jak się wchodzi do kościoła
 
WPISOWE: 200 zł. (płacimy online lub na miejscu w Warszawie, przy zapisach). Nie będzie zapisów w grupie!
W wyjątkowych sytuacjach i dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do pielgrzymki w kolejnych dniach, istnieje możliwość zapisu na bazie w każdej miejscowości noclegowej. Należy jednak zapisać się niezwłocznie po dojściu na nocleg w dniu przyjazdu.
 
DO WARSZAWY I Z CZĘSTOCHOWY - TRANSPORT WE WŁASNYM ZAKRESIE.
 
PAKIET PIELGRZYMA
Każda osoba, która zapisze się przez internet, powinna odebrać PAKIET PIELGRZYMA. Odbioru można dokonać w kościele św. Anny w dniach: 3-5 sierpnia, w godzinach: 10:00 - 20:00
 
NOCLEG – WARSZAWA 5/6 SIERPNIA
 
Z piątku na sobotę (5/6 sierpnia) Grupa Czarna nocuje w KOŚCIELE ŚW. ALEKSANDRA (Plac Trzech Krzyży). Szczegóły podamy bliżej pielgrzymki.
 
BAGAŻ GŁÓWNY będzie można nadać na Placu Trzech Krzyży. Szczegóły podamy pod koniec lipca lub na początku sierpnia (na pewno przed 5 sierpnia)
 
W sobotę (6 sierpnia) pielgrzymka wyrusza o godz. 05.30 z kościoła św. Anny. Grupa Czarna (po krótkiej modlitwie) dołącza się przy kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży (miejsce noclegu). Szczegóły dotyczące samego noclegu jak i wyjścia podamy w osobnym poście na stronie wydarzenia.
 
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
 
BAGAŻ PODRĘCZNY (MAŁY PLECAK): różaniec, płaszcz przeciwdeszczowy, napój, kubek (dostosowany do wysokiej temperatury), sztućce (łyżka, nóż), legitymacja pielgrzyma, dokumenty, pieniążek (przyda się na picie, śniadanko i kolację, drogę powrotną z Częstochowy), krem z filtrem, kapelusz lub chustka na głowę, śpiewnik, kartka i długopis (do wypisywania intencji), chusteczki higieniczne, papier toaletowy, plastry z opatrunkiem, talk, środek przeciwko komarom, ewentualnie karimata (lub cerata - coś nieprzemakalnego, na czym możesz siedzieć/leżeć podczas odpoczynku), suchy prowiant, agrafka.
 
BAGAŻ GŁÓWNY (DUŻY PLECAK/TORBA): dwie pary wygodnego obuwia, kilka par skarpet i pozostałej bielizny (możliwość prania rzeczy jest bardzo ograniczona), ubranka na ciepło (byleby nie były zbyt skąpe) i zimno, coś raczej ciepłego do spania, ręczniki, przybory toaletowe, klapki (aby stopy odpoczęły na miejscu noclegu), apteczka (środki opatrunkowe, bandaże zwykłe i elastyczne, witamina C lub rutinoscorbin, proszki przeciwbólowe, wapno), latarka, suchy prowiant, cukier, przydatna może być też agrafka.
Karimata lub materac, śpiwór, dla wygodnego spania poduszeczka, miska (podpisz ją lub oznacz), namiot
Podczas zapisu każdy pielgrzym otrzyma oznaczenie na bagaż w kolorze grupy, w której pielgrzymuje. Dodatkowo należy podpisać bagaż: imię, nazwisko, adres, kolor grupy.
 
NOCLEG TYLKO W NAMIOTACH
 
Więcej praktycznych informacji znajdziecie na: 17-ka.org.pl
 
Teraz kliknij i zapisz się: www.17-ka.org.pl/zapisy
 
 
aktualizowano: 2022-07-29
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl