Piątek, 22 stycznia 2021 r. imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego Piątek II tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Wincentego, św. Wincentego Pallottiego

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 16 października 2020 wyświetleń: 284

Dzień Dziecka Utraconego

W obchodzony 15. 10. Międzyznarodowy Dzień Dziecka Utraconego w godzinie miłosierdzia Bożego przy stargardzkim pomniku Dziecka Utraconego na starym cmentarzu, odbyło się nabożeństwo z modlitwą za rodziców doświadczonych utratą dziecka oraz za przedwcześnie zmarłe dzieci, a także za dzieci, których życie jest zagrożone.
O godzinie 18.00 w kościele odbyło się nabożeństwo różańcowe oraz o 18.30 Msza św. w intencji Rodziców Dzieci Utraconych.
 

„Dziś sprowadź Mi dusze ciche i pokorne i dusze małych dzieci i zanurz je w miłosierdziu Moim. Dusze te są najwięcej podobne do Serca Mojego, one krzepiły Mnie w gorzkiej konania Męce. Widziałem je jako ziemskich aniołów, którzy będą czuwać u Moich ołtarzy. Na nie zlewam całymi strumieniami łaski. Łaskę Moją jest zdolna przyjąć tylko dusza pokorna; dusze pokorne obdarzam swoim zaufaniem” (Dzienniczek św. s. Faustyny) 

aktualizowano: 2020-10-16
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl