Piątek, 30 października 2020 r. imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana Piątek XXX tygodnia okresu zwykłego

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 11 października 2020 wyświetleń: 254

Rajd Rowerowy Oazy Dzieci Bożych

W sobotę (10.10) Oaza Dzieci Bożych wyruszyła na Rajd Rowerowy z Bł. Maria Angelą Truszkowską Założycielką Sióstr Felicjanek.

Celem wyprawy było spotkanie integracyjne na Bobrowej Polanie połączone z zabawami, konkursami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Pięć drużyn 8-10 osobowych pod opieką animatorów (wspaniałych rodziców) miało znaleźć kolejne "SKARBY" ukryte przez s. Mariannę i Ks. Marcina. Pośród zadań do wykonania było rozpoczęcie Sztafety Różańcowej - każda grupa odmawiała jedną Tajemnicę Radosną oraz szukała Skarbów związanych z poszczególnymi Tajemnicami.

Radość Boża wypełniła serca Młodych Poszukiwaczy i po wykonaniu wszystkich zadań z wielkim apetytem spożyli kiełbaski upieczone w ognisku.

Ks. Marcin pobłogosławił relikwiami bł. Marii Angeli i tak z Bożym Błogosławieństwem i wstawiennictwem Błogosławionej Założycielki Felicjanek wróciliśmy przy pięknej pogodzie do naszych domów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować nasze marzenia, szczególnie Ks. Proboszczowi, który sponsoruje nasze wyprawy.

aktualizowano: 2020-10-11
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl