Środa, 13 sierpnia 2020 r. imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy Czwartek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Poncjana i Hipolita

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 24 grudnia 2019 wyświetleń: 440

Życzenia na Boże Narodzenie

„Dziś narodził się Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan! Zatrzymajmy się przed Dzieciątkiem z Betlejem. Pozwólmy, aby nasze serce rozpaliło się czułością Boga. Bóg jest wielki w miłości, Jemu cześć i chwała na wieki!”

Drodzy nasi Parafianie i Goście, w tym dniu opromienionym chrześcijańską nadzieją, która pochodzi z betlejemskiej groty, życzymy daru radości i pokoju dla wszystkich: dla dzieci i osób starszych, dla młodych i dla rodzin, dla ubogich i wyobcowanych. Niech Narodzony Jezus pocieszy i umocni tych, którzy doświadczają choroby i cierpienia; niech wspiera tych, którzy poświęcają się służbie najbardziej potrzebującym. Bóg, który przynosi pokój niech nam pomaga budować go każdego dnia w naszym życiu, w naszych rodzinach, w naszych mieście i narodzie. Pozwólmy, by nas poruszyła dobroć Boga, byśmy doświadczyli Jego obecności w naszych rodzinach i wspólnotach, aby stawały się one miejscem, gdzie doświadczać będziemy radości, pokoju i przebaczenia. 

 

księża chrystusowcy i siostry felicjanki:

ks. Krzysztof, ks. Józef, ks. Stanisław, ks. Ryszard, ks. Adam, ks. Marek, ks. Grzegorz, ks. Marcin,

s. M. Leticja, s. M. Łukasza, s. M. Nikodem, s. M. Eliza

aktualizowano: 2019-12-24
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl