Czwartek, 09 lipca 2020 r. imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki Czwartek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Augustyna Zhao Rong i Towarzyszy

GALERIA WYDARZEŃ

GALERIA WYDARZEŃ 23 sierpnia 2012 wyświetleń: 735

Rajd Rowerowy Ministrantów do Klępina

W poniedziałek 20 sierpnia 2012 roku Ministranci i Kandydaci z naszej parafii wraz z opiekunem ks. Jakubem Jeleniem SChr, s. Marisławą CSSF oraz kilkoma rodzicami udali się na Rajd Rowerowy do Klępina.
Rajd rozpoczął się pod plebanią o godz. 9:00 krótką modlitwą przed podróżą. Dotarliśmy pod kościół w Klępinie około godziny 10:00, odmówiliśmy modlitwę za polskich rolników i o to by nie brakowało chleba w naszych rodzinach. Po krótkim postoju przenieśliśmy się na boisko do piłki nożnej gdzie rozegraliśmy wspólny mecz Ministrantów drużyn mieszanych ze Stargardu i Klępina. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Aby jednak ruchu nie było zbyt mało rozegrano także "konkurencje olimpijskie" takie jak przeciąganie liny, skoki w workach, czy bieg z jabłkiem na łyżce. Po części sportowej nadszedł czas na ognisko wspólnie przygotowane przy świetlicy wiejskiej przez opiekunów wycieczki i ludzi dobrej woli z Klępina. Ponieważ zbliżała się nawałnica, cała grupa znalazła bezpieczny azyl w życzliwej Bibliotece, w której nie próżnowali lecz wykorzystali czas na zabawy rozwijające myślenie i pozwalające na lepsze zapoznanie się ze sobą.
utworzono : 2012-08-23
Wszystkich albumów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl