Sobota, 31 października 2020 r. imieniny: Sobota XXX tygodnia okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 lipca 2020 wyświetleń: 597

OGŁOSZENIA na XVI Niedzielę w ciągu roku - 19. 07. 2020

 

 

1) We wtorek nabożeństwo do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii o godz. 18:15. Po nim Msza św., w której polecać będziemy członków Bractwa św. Józefa i ich rodziny opiece świętego patrona.

2) W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wypisywania na kartach próśb i podziękowań do Matki Bożej i składania ich do skrzynki przy maryjnej kaplicy.

3) W sobotę przypada liturgiczne święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tej okazji – jak co roku – zapraszamy do poświęcenia swoich pojazdów, z których na co dzień korzystamy, aby Boże błogosławieństwo chroniło nas od nieszczęść na drogach i bezpiecznie prowadziło do celu naszych podróży. Poświęcenie pojazdów odbędzie się w tym dniu po każdej Mszy św.

4) Sobota, to jednocześnie dzień imienin ks. Proboszcza Krzysztofa Wąchały SChr. Już dziś życzymy jemu obfitości Bożych łask, opieki Matki Najświętszej i świętego patrona, aby każdego dnia wzrastał w powołaniu do świętości na drodze życia zakonnego i kapłańskiego. Msza św. imieninowa zostanie odprawiona przez ks. Proboszcza w najbliższą sobotę o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy.

5) W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w zmienionych godzinach: od poniedziałku do czwartku – od 16:00 do 17:30, a w piątek i sobotę – od 11:00 do 12:00.

6) Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu, który jest wystawiony w kaplicy adoracji codziennie od godz. 7:00 do 18:00.

7) Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W każdą niedzielę można nabyć najnowszy egzemplarz Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

8) W minionym tygodniu odeszli do Pana: Jan Kirylus, , Mirosław Zasada, Aniela Cylka, Bożena Łuczywek Żarska, Jadwiga Kaldyńska-Jackowska, Wiesława Matecka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Stargard, dn. 19. 07. 2020 r.                                  

 

 

aktualizowano: 2020-07-24
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl