Środa, 23 września 2020 r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli Środa XXV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Pio z Pietrelciny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 listopada 2019 wyświetleń: 970

OGŁOSZENIA na XXXII Niedziela w ciągu roku - 10.11.2019

1. W każdą niedzielę listopada o godz. 15.00 zapraszamy na Stary Cmentarz na modlitwę różańcową w intencji naszych bliskich zmarłych. Natomiast codziennie o godz. 18.00 w kościele nabożeństwo z wypominkami. Możemy jeszcze zabrać karty wypominkowe do wypełnienia.

2. 11 listopada o godz. 11.00 w stargardzkiej Kolegiacie pw. NMP Królowej Świata z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w miejskich uroczystościach, na które zaprasza nas Starosta Stargardzki, Prezydent naszego miasta Stargard, Proboszcz parafii pw. Królowej Świata oraz Dowódca Garnizonu Stargard i Dowódca 12 Brygady Zmechanizowanej. W naszym kościele w int. Ojczyzny modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 18.30. 

Tego dnia przypadają imieniny ks. Marcina - za solenizanta modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 

3. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na cele gospodarcze i remontowe w naszym kościele i domu zakonnym.

4. POŻEGNANIE KS. MARIUSZA – decyzją naszych Przełożonych zakonnych ks. Mariusz Sokołowski SChr został skierowany do posługi naszym rodakom w Australii. Tym samym z dniem 20 listopada kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ks. Mariusza w niedzielę 17. listopada podczas Mszy św. o godz. 12.30.

5. W najbliższą środę (II m-ca) o godz. 18.30 Msza św. intencji Polaków przebywających za granicą i za rodziny rozdzielone emigracją.

6. W sobotę 16. 11. na godz. 8.00 noszących szkaplerz karmelitański oraz osoby, które chciałyby go przyjąć zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo z litanią do św. Rafała Kalinowskiego.

7. W poniedziałek 18.11. na Mszę św. o godz. 18.30 zapraszamy rodziców dzieci kl. III SP, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w kościele.

8. PARAFIALNA PIELGRZYMKA DO GRUZJI w dn. 9 - 16. 09. 2020 - jest jeszcze kilka wolnych miejsc! ZGŁOSZENIA i INFORMACJE u ks. Proboszcza - kom: 695 037 388 lub e-mail: k.wachala@gmail.com.

9. Polecamy prasę katolicką. W każdą niedzielę w sklepiku parafialnym można nabyć najnowszy egzemplarz Niedzieli i Gościa niedzielnego.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, którzy w nadchodzącym czasie przeżywać będą soje uroczystości - wśród Nich ks. Marcinowi - składamy nasze najlepsze: obfitości darów Ducha św. na każdy dzień życia.

11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie śp.: Wiesława Raczyło, Ryszard Jankowski, Edward Krysiak, Katarzyna Niebora, Halina Duchnowicz, Krystyna Krzyżewska, Karol Strychalski – polecajmy wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

Na rozpoczęty nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa! Szczęść Boże!

 

 Stargard, dn. 10. 11. 2019 r.                                                                                             ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

aktualizowano: 2019-11-10
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl