Sobota, 31 maja 2020 r. imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 maja 2019 wyświetleń: 793

Ogłoszenia IV Niedziela Wielkanocna - 12.05.2019 r.

 

 

1)   IV Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej okazji gościmy dziś dk. Romana Melnyka z naszego Wyższego Seminarium Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. Swoją obecnością i głoszonym słowem przypomina nam, że bardzo ważnym elementem w formacji kapłańskiej jest czas spędzony w domu formacyjnym. Dlatego też po Mszy św., przy wyjściu z kościoła, będą zbierane ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego zakonnego seminarium. Za wsparcie – serdecznie dziękujemy.

 

2)   Również dzisiaj swoją I Komunię św. przeżywają dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 3. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie. Jednocześnie informujemy, że za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11:00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 przystąpią do I Komunii św. W związku z tym prosimy o uwzględnienie tego wydarzenia w planowaniu własnego uczestnictwa w Eucharystii.

 

3)   Zapraszamy na Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:00.

 

4)   Młodzieżowe Nabożeństwa majowe codziennie (z wyjątkiem wtorku i niedzieli) o godz. 19:15 przy figurze Maryi za kościołem.

 

5)   W poniedziałek przypada wspomnienie NMP Fatimskiej. Zapraszamy na Mszę św. z procesją fatimską wokół Kościoła na godz.: 18:30.

 

6)   W czwartek obchodzi swoje imieniny Abp Metropolita Andrzej Dzięga. Otoczmy szczególną modlitwą w tym dniu naszego arcypasterza.

 

7)   Zapraszamy na doroczne czuwanie młodzieży na Polach Lednickich. Wyjazd 1 czerwca. Zapisy i szczegóły u ks. Grzegorza.

 

8)   W minionym tygodniu odeszli do Pana: Krystyna Lorenc, Zenon Zyguś, Maciej Kowalski, Danuta Zarzycka, Andrzej Lech.

W ich intencji: Wieczny odpoczynek...

 

Stargard, dn. 12 maja 2019 r.

 

utworzono : 2019-05-13
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl