Środa, 29 listopada 2023 r. imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina Środa tygodnia okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 kwietnia 2018 wyświetleń: 2481

Ogłoszenia Niedziela Dobrego Pasterza - 22.04.2018 r. »

Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkanocna 2018

 

 1. Przeżywamy Okres Wielkanocny - dzisiaj NiedzielaDobrego Pasterza i tym samym rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Wspierajmy młodzież i módlmy się o nowe powołania. Jeśli zabraknie kapłanów, zostaną zamknięte kościoły i źródło życia sakramentalnego.
 2. Jutro – Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona polski. Módlmy się za naszą ojczyznę.
 3. 27 kwietnia tj. w piątek przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechyprzeciwko życiu człowieka. Szczególnie przepraszajmy za grzech aborcji i zaniedbania opieki nad życiem i przygotowaniem  do śmierci najstarszych: rodziców, współmałżonków czy osób samotnych.
 4. Zapraszamy na krąg biblijny w każdy piątek o godz. 19.30 na plebanii – serdecznie zachęcamy.
 5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Ogólnopolskie Czuwanie w Częstochowie w dniach 18-19. maja – zapisy w zakrystii.
 6. Ks. Robert zaprasza na pielgrzymkę do Wilna i na Mazury w dniach od 10-14 czerwca. Zapisy w Gimnazjum Katolickim i u ks. Roberta. Ks. Robert także bardzo serdecznie zaprasza młodzież od 1-3 maja  do Goleniowa na Archidiecezjalne Dni Młodych. Zapisy u ks. Roberta.
 7. Zbliżają się wakacje. Ks. Robert zaprasza młodzież na wakacyjny wyjazd w Pieniny w dniach od 8 – 13 lipca. Zapisy i informacje u ks. Roberta.
 8. Ważne dni dla maturzystów i dlatego za tydzień, w niedzielę 29.04 na godz. 19.00 zapraszamy maturzystów i rodziców na Mszę św. w ich intencji.
 9. We środę 25 kwietnia obchodzimy święto Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin ks. Marka Nikiela, naszego duszpasterza. Msza św. W jego intencji we środę o godz. 18.30.
 10. Spotkanie dla dorosłych kandydatów do Bierzmowania - 25 kwietnia,we środę o godz. 19.00 w sali za plebanią.
 11. Serdecznie zachęcamy do odbycia spowiedzi wielkanocnej dla tych, którzy z różnych powodów nie zdążyli przed świętami lub nie byli u spowiedzi wiele lat. Wielkie jest Boże miłosierdzie i warto rozpocząć nowy czas życia z czystym sumieniem.

 Od świąt odeszli do Pana: Morawski Stefan, Pilarczyk Kazimiera, Śliwińska Mieczysława, Jeżak Ryszard, Lewandowska Janina, Bułacińska Zofia i Wołoszański Józef

 Chrystus – Dobry Pasterz   niech Was ogarnie swoją miłością i prowadzi w pokoju w kolejne dni nadchodzącego tygodnia. Najlepsze życzenia dla ks. Marka i wszystkich solenizantów

i jubilatów.

 

Stargard, dn. 22.04.2018 r.                    Ks. Adam Staszczak SChr

utworzono : 2018-04-20
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
sw.jozef.stargard@gmail.com