Wtorek, 16 lipca 2024 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Wtorek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 kwietnia 2018 wyświetleń: 2800

Ogłoszenia Niedziela Miłosierdzia Bożego - 08.04.2018 r. »

Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Bożego Miłosierdzia 2018

 1. Przeżywamy Okres Wielkanocny - dzisiaj Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na Godz. Miłosierdzia o godz. 15.00. Jest to czas łaski i uzdrowienia. To czas przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych, z którymi żyjemy na co dzień. Od tej niedzieli rozpoczyna się w kościele Tydzień Miłosierdzia.

2. Niedziela Bożego Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritasu. Serdecznie dziękujemy paniom i panom z Caritasu za ofiarną służbę najuboższym.

3. Jutro przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy serdecznie do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. W czasie wszystkich Mszy świętych uroczyście przyjmiemy tych, którzy w ten sposób chcą bronić życia dzieci poczętych bądź wynagradzać za grzech zabicia dziecka.

4. Z okazji przypadającej w kwietniu, 8 rocznicy katastrofy smoleńskiej serdecznie zapraszamy we wtorek, 10 kwietnia na godz. 16.00, na Mszę  św. z udziałem asysty wojskowej i przedstawicielami wszystkich grup społecznych.

5. Serdecznie zachęcamy do odbycia spowiedzi wielkanocnej dla tych, którzy z różnych powodów nie zdążyli przed świętami lub nie byli u spowiedzi wiele lat. Wielkie jest Boże miłosierdzie i warto rozpocząć nowy czas życia z czystym sumieniem.

6. Zapraszamy Dziś na godz. 15.00 na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

7. W tym tygodniu spotkanie dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowujących się do Bierzmowania. Data i godziny na stronie internetowej parafii.

8. ks. Robert zaprasza na wycieczkę do Wilna i na Mazury w dniach od 10-14 czerwca. Zapisy w Szkole Katolickiej i u ks. Roberta.

 Od świąt odeszli do Pana: Zofia Mańka, Ewa Majchrzak, Zbigniew Wysocki, Weronika Dorosławska, Stanisław Kowalewski, Janina Karaś, Marcinkowska Anna, Gbór Mieczysław, Joncel Anna, Chrzanowska Jadwiga, Litke Henryk, Paluszkiewicz Marianna, Pawlikowska Anna, Daszkiewicz Wacław, Guz Irena i Dawidowicz Tadeusz……… wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. …….. .

 

Chrystus Miłosierny niech Was ogarnie swoją miłością i prowadzi

w pokoju wkolejne dni nadchodzącego tygodnia.

  

Stargard, dn. 08.04.2018 r.                     Ks. Adam Staszczak SChr

aktualizowano: 2018-05-04
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
sw.jozef.stargard@gmail.com