Środa, 29 listopada 2023 r. imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina Środa tygodnia okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 marca 2018 wyświetleń: 3250

Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 01.04.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

 Niedziela Zmartwychwstania 2018

 1. Przeżywamy Święta Wielkanocne i rozpoczynający się tydzień Oktawy. Jest to także czas nowenny  przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia zapraszamy na godz. 15.00 na specjalne nabożeństwo połączone z Koronką.

2. Jutro drugi dzień świąt i 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę.

3. Niedziela Bożego Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritasu. Serdecznie dziękujemy paniom i panom z Caritasu za ofiarną służbę najuboższym.

4. Z okazji Oktawy Wielkanocnej, w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

5. W nadchodzącym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota Miesiąca. Wszystkie nabożeństwa związane z tymi dniami,  tak jak zawsze w ciągu roku. Wymiana tajemnic różańcowych w sobotę po Mszy św. o 8.00 rano a dla młodzieży w niedzielę po Mszy św. wieczornej.

6. Z okazji przypadającej w kwietniu, 8 rocznicy katastrofy smoleńskiej serdecznie zapraszamy we wtorek, 10 kwietnia na godz. 16.00, na Mszę  św. z udziałem asysty wojskowej i przedstawicielami wszystkich grup społecznych.

Z okazji przeżywanych świąt  składamy Wam wszystkim oraz naszym gościom najlepsze życzenia poparte szczerą modlitwą. Niech Zmartwychwstały Pan umocni Waszą wiarę w Jego zwycięstwo nad śmiercią i złem. Niech wleje w Wasze serca głęboki pokój i nadzieję, że z Nim zawsze możemy zwyciężyć wszelkie trudności na drodze do zgody, jedności i wzajemnego poszanowania.

Niech odrodzi w Waszych rodzinach szczerą miłość i błogosławi na szczęśliwą przyszłość w zdrowiu i pomyślności we wspólnym domu, jakim powinna być nasza piękna Ojczyzna.

  

Stargard, dn. 01.04.2018 r.                     Ks. Adam Staszczak SChr

 

utworzono : 2018-03-30
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
sw.jozef.stargard@gmail.com