Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii Poniedziałek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 kwietnia 2019 wyświetleń: 622

Ogłoszenia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 21.04.2019 r.

  1. Przeżywamy największe Święta naszej wiary. Dzień Zmartwychwstania Chrystusa. Dzisiaj i jutro Msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę. Dzisiaj i jutro po południu nie ma żadnych nabożeństw – celebrujmy święta wielkanocne wśród najbliższych i także wśród ludzi samotnych.
  2. Od Wielkiego Piątku przeżywamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia. W najbliższą niedzielę obchodzimy wielkie święto Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.
  3. W dniach od 1 – 3 maja w Goleniowie odbędą się Dni Młodych. Serdecznie zapraszamy młodzież do zapisywania się u ks. Grzegorza do udziału w tym pięknym wydarzeniu młodości.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7. Szczegóły w zakładce na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Przez cały tydzień przeżywamy Oktawę Świąt Wielkanocnych. W najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  6. Z okazji wielkich przygotowań do świąt pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ich pięknego przebiegu. Dziękujemy członkom Caritasu za ofiarną pomoc dla ubogich. Dziękujemy Paniom, które sprzątają kościół. Szczególne podziękowania dla Panów: Edwarda, Hieronima, Waldemara za piękne wielkanocne dekoracje oraz dla Siostry Łukaszy i Pana Józefa. Serdecznie dziękujemy Służbie Liturgicznej i Panu Organiście.
  7. Zabierzmy ze sobą biuletyn z ogłoszeniami i intencjami na kolejny tydzień – będziemy wdzięczni za każdą złotówkę na ten cel.
  8.  Zaopatrzmy się w prasę katolicką, aby zgłębiać jej treść i pogłębiać naszą wiarę.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Kuc Jadwiga, Dobrzański Jan i Kahl Edmund. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Wszystkim życzymy owocnego i pięknego przeżywania Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus umocni Waszą wiarę i obdarzy zdrowiem i pokojem serca.

 

Stargard, dn. 21.04.2019 r.                    ks. Adam Staszczak SChr, prob.

utworzono : 2019-04-21
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl