Niedziela, 06 lipca 2020 r. imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji Poniedziałek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 czerwca 2019 wyświetleń: 725

Ogłoszenia Wniebowstąpienie Pańskie - 02.06.2019 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe na godz. 18.00. Codziennie poprzez nowennę do Ducha św. przygotowujemy się do wielkiej uroczystości Jego Zesłania.
  2. Dzisiaj przed kościołem możemy nabyć świeże domowe ciasta – wspomagamy w ten sposób rehabilitację dzieci ze szkoły specjalnej. Pomóżmy z serca tym niepełnosprawnym dzieciom.
  3. W tym tygodniu I Czwartek Miesiąca – Godzina Święta o 17.30. I Piątek Miesiąca – spowiedź dzieci o godz. 16.30 i Msza św. O godz. 18.30 Msza św. Wynagradzająca NSPJ i spotkanie Straży Honorowej.
  4. W sobotę 8 czerwca Straż Honorowa NSPJ w naszej parafii obchodzi swoje 25 – lecie istnienia. Zapraszamy na godz. 10.00 na Nabożeństwo dziękczynne, konferencję i uroczystą Mszę św. Dziękujmy NSPJ za opiekę nad nami.
  5. Jak co roku zapraszamy młodzież na wyjazd na Górę Tabor. Wyjazd 24 czerwca. Zapisy u ks. Marka.
  6. W związku z naborem do szkół średnich zachęcamy młodzież do skorzystania z naszego Katolickiego Liceum, które daje nie tylko dobre wykształcenie ale i dobre, głębokie wychowanie. Informacje w budynku liceum.
  7. 8 czerwca przypada Wigilia Zesłania Ducha Św. Zapraszamy na godz. 20.00 na drogę światła, na Mszę św. i wspólnotowe ognisko.
  8. 8. Dnia 13 czerwca o godzinie 19.00 w Klępinie odbędzie się Msza święta z procesją fatimską. Podczas nabożeństwa będzie możliwość uczczenia relikwii świętych: Franciszka i Hiacynty. Serdecznie zapraszamy.
  9. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Wilczyńska Krystyna, Żółtański Krzysztof, Jankowski Tomasz, Gołębiowski Robert i Oniszko Mateusz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Wszystkim życzymy obfitych Bożych łask oraz składamy najlepsze życzenia na kolejne dni rozpoczętego tygodnia. Niech Chrystus Wam błogosławi.

 

 

Stargard, dn. 02.06.2019 r.                    ks. Adam Staszczak SChr, prob.

utworzono : 2019-06-02
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl