Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii Poniedziałek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 lipca 2018 wyświetleń: 590

Ogłoszenia XV Niedziela Zwykła - 15.07.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła- 2018

 

  1. Witamy w naszej parafii wszystkich gości, rodziny naszych parafian wypoczywających na wakacjach! Życzymy dobrego czasu i zapraszamy na modlitwę do naszego kościoła także w tygodniu!
  2. ks. Grzegorz Suski, którego raz jeszcze witamy w naszej parafii, zgodnie z zapowiedzą, wygłosił dziś homilię a po Mszy św. udzieli nam Prymicyjnego Błogosławieństwa.
  3. Raz jeszcze przypominamy, że zostało zamontowane nowe nagłośnie w naszym kościele. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary. Pozostało nam jeszcze do zapłacenia około 34 tys. zł. Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. Przypominamy także ponownie, że inaugurujemy działalność w naszym mieście, parafii,  w miejsce gimnazjum – Liceum Katolickie. Serdecznie zachęcamy zainteresowanych: młodzież i rodziców do kontaktu ze szkołą.
  5. Zapraszamy do zapisów na Pieszą Pielgrzymkę Warszawską do Częstochowy, która wędrować będzie do tronu Królowej Polski  w dniach od 6 – 14 sierpnia. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Marka.
  6. Podczas wakacji biuro parafialne czynne jestod poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 do 17.30 a w piątek i w sobotę tylko od godz. 11.00 do 12.00.

 

W tym tygodniu odeszli do Wieczności: Sabina Rojkowska, Mirosław Stępień, Józef Nowosad, Edward Gołach, Antonina Aniśko, Danuta Świerczyk, Stanisława Niemiec, Marianna Sieczkowska. Niech Bóg da im Niebo!Wieczny odpoczynek …..

 

Rozpoczynającym urlopy życzymy ciepłych, udanych, przeżywanych z Bogiem, szczęśliwych wakacji! Wracającym do pracy, życzymy sił! Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych! Wszystkim nam niech Dobry Bóg błogosławi!

 

Stargard, dn. 15.07.2018 r.                ks. Mariusz SokołowskiTChr

aktualizowano: 2018-07-16
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl