Środa, 27 maja 2020 r. imieniny: Amandy, Jana, Juliana Środa VII tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Augustyna z Canterbury

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 października 2018 wyświetleń: 787

Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła - 21.10.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XXIX  Niedziela Zwykła - 2018

 

 1. Przeżywamy przedostatnią niedzielę października. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Misyjną. Gościmy kapłana z Kenii, który dzieli się z nami swoim świadectwem wiary i kapłańskiego powołania. Po wyjściu z kościoła będzie zbierał datki na swoje studia w Polsce. Dziękujemy za to Wasze życzliwe wsparcie dla niego.

 2. Przeżywamy ciągle 40 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Z tej okazji we wtorek we wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej wprowadziliśmy do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II. Tych z parafian, którzy jeszcze nie ucałowali relikwii serdecznie zapraszamy do ich ucałowania po Mszy św. Jan Paweł II jest patronem rodzin i rodziców, którzy oczekują swojego dziecka.

 3. Trwamy w miesiącu modlitwy różańcowej. Zapraszamy serdecznie na różaniec codziennie o godz. 18.00. Dzieci mają swój różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Młodzież odmawia różaniec w każdy dzień oprócz wtorku i niedzieli o godz. 19.15 przy figurze.

 4. Kandydaci do Bierzmowania składają deklaracje a dzisiaj pierwsze spotkanie dla klas VI i VII po Mszy św. o godz. 9.30.

 5. 30 października odbędzie się tradycyjnie Bal Wszystkich Świętych. Ciągle zachęcamy do konkursu na plakat wykonany w formacie A3. Można go wykonać dowolną techniką, ma przedstawiać ulubionego świętego. Prace przynosimy do swoich katechetów do 25 października.

 6. Informacja dla narzeczonych: organizujemy kurs przedmałżeński dla par, które planują w najbliższych latach swój ślub. Kurs już się rozpoczął. Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 19.00 w sali za plebanią.

 

 

Stargard, dn. 21.10.2018 r.                               ks. Adam Staszczak SChr, prob.

aktualizowano: 2018-10-21
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl