Środa, 27 maja 2020 r. imieniny: Amandy, Jana, Juliana Środa VII tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Augustyna z Canterbury

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 września 2018 wyświetleń: 817

Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła - 23.09.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne

XXV Niedziela Zwykła - 2018

 

  1. Przeżywamy czwartą niedzielę września. Apelujemy do rodziców, aby zadbali o uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej. Usilnie prosimy o udział we Mszach św. niedzielnych razem ze swoimi dziećmi.
  2. Apelujemy do młodzieży z klas VI, VII, VIII i trzeciej klasy gimnazjów, którzy chcą przyjąć Sakrament Bierzmowania. Bierzmowanie w przyszłym roku, w 2019 będą miały klasy VIII i III Gimnazjum. Prosimy jeszcze zabrać ze sobą deklaracje i je wypełnić. Są wyłożone na stoliku przy wyjściu. Deklaracje mogą także zabrać rodzice dla swoich dzieci.
  3. Dzisiaj, 23 września, w czwartą niedzielę miesiąca składamy je wypełnione w kościele. Pierwsze spotkanie dla klas III gimnazjum – 7 października po Mszy św. o godz. 9.30 w salce za plebanią. Z kolei pierwsze spotkanie dla klas VIII – 14 października po Mszy św. o godz. 9.30.
  4. Msza św. dla kandydatów do bierzmowania w każdą niedzielę o godz. 9.30 – obecność obowiązkowa. Opiekunem bierzmowanych jest ks. Grzegorz. Informacje dla kandydatów są umieszczone w internecie.
  5. Bardzo ważne ogłoszenie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych: pierwsze obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci klas III - w poniedziałek , 24 września na Mszy św. o godz. 18.30.
  6. W najbliższą sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  7. Serdecznie zachęcamy młodzież szkół średnich i studentów, którzy chcą pogłębiać swoje życie religijne i znaleźć grono przyjaciół do wstąpienia do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Kontakt z ks. Markiem, który także zaprasza na narty od 2-9 lutego – zapisy u ks. Marka.

 

W minionym tygodniu zmarli: Chmiel Bronisława i Duchnowicz Grzegorz. Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…

 

Matka Najświętsza niech strzeże Waszych rodzin i naszej Ojczyzny. Szczególne życzenia dla wszystkich jubilatów i solenizantów. Niech Bóg Was błogosławi!!!

 

 

Stargard, dn. 23.09.2018 r.                               ks. Adam Staszczak SChr, prob.

aktualizowano: 2018-09-23
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl