Niedziela, 06 lipca 2020 r. imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji Poniedziałek XIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 czerwca 2019 wyświetleń: 828

Ogłoszenia Zesłanie Ducha Świętego - 09.06.2019 r.


1.    Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe na godz. 18.00.
2.    Po wyjściu z kościoła parafianie z kościoła w Kurcewie zbierają datki na pokrycie wielkich wydatków związanych z odbudową ich zniszczonej świątyni. Wspomóżmy to wielkie dzieło swoja ofiarą, aby i oni mogli modlić się w swoim kościele.
3.    Po Mszy św. o godz. 11.00 w salce za plebanią ważne spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie z siostrami.
4.    Wczoraj w czasie specjalnego nabożeństwa i celebracji jubileuszowej dziękowaliśmy Sercu Jezusa za 25 lat istnienia Straży Honorowej NSPJ. Serdecznie zapraszamy Panie i panów do wstąpienia do tej grupy wielkiej modlitwy i czuwania przy Sercu Bożym. Zapisy u Pani Ireny w bibliotece po Mszy św. o godz. 8.00 w każdą niedzielę.
5.    Jak co roku zapraszamy młodzież na wyjazd na Górę Tabor. Wyjazd 24 czerwca. Zapisy u ks. Marka.
6.    W związku z naborem do szkół średnich zachęcamy młodzież do skorzystania z naszego Katolickiego Liceum, które daje nie tylko dobre wykształcenie ale i dobre, głębokie wychowanie. Informacje w budynku liceum.
7.    Młodzież do Bierzmowania proszona jest o zapoznanie się na parafialnej stronie internetowej z terminami spotkań.
8.    Stowarzyszenie Polski Klub Patriotyczny zaprasza dzisiaj na Marsz dla Życia i rodziny Msza św. w kolegiacie o godz. 12.30 i start marszu o godz. 13.30. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.
9.    Przygotowujemy się do odpustu św. Jana w naszym kościele. Sam festyn będzie miał miejsce 23 czerwca o godz. 12.00. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i około godz. 18.00 będzie losowanie nagród.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Janiszewska Zofia i Maćkowiak Marianna. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim życzymy obfitych Bożych łask oraz składamy najlepsze życzenia na kolejne dni rozpoczętego tygodnia. Niech Ducha Chrystusa Zmartwychwstałego Wam błogosławi.

Stargard, dn. 09.06.2019 r.                   ks. Adam Staszczak SChr, prob.

aktualizowano: 2019-06-09
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl