Środa, 18 września 2019 r. imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława Środa XXIV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Stanisława Kostki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 sierpnia 2019 wyświetleń: 171

XVIII Niedziela w ciągu roku - 04. 08. 2019

 

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. o godz. 18.30.

 

2. Rozpoczęliśmy  sierpień – miesiąc trzeźwości. Wiemy, że w naszej ojczyźnie i w wielu naszych rodzinach rozgrywa się wielki dramat alkoholizmu. Serdecznie zachęcamy do podjęcia abstynencji, szczególnie w intencji trzeźwości naszych bliskich. Nasze zobowiązania możemy wpisać do księgi trzeźwości, która wyłożona jest na stoliku przy wejściu  do kościoła.

 

3. We wtorek, 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.

 

4. W związku z naborem do szkół średnich zachęcamy młodzież do skorzystania z naszego Katolickiego Liceum, które daje nie tylko dobre wykształcenie ale i dobre, głębokie wychowanie. Informacje w budynku liceum.

 

5. Informujemy, że posługę na naszej parafii kończy nasz ks. proboszcz Adam Staszczak SChr. Jego pożegnanie będzie miało miejsce za tydzień, 11 sierpnia na Mszy św. o godz. 12.30.

 

6. Powitanie i wprowadzenie nowego proboszcza ks. Krzysztofa Wąchały SChr odbędzie się 18 sierpnia na Mszy św. o godz. 12.30.

 

7. Zapraszamy do nabywania w naszym sklepiku prasy katolickiej. Jest także do nabycia nowy numer „ Miłujcie s

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy dobre życzenia oraz wszystkim Wam życzymy bezpiecznych i głębokich w przeżycia wakacji. Niech Dobry Pasterz Wam  błogosławi i Was strzeże.  

 

 

 Stargard, dn. 04.08.2019 r.                                               ks. Krzysztof Wąchała SChr, prob

aktualizowano: 2019-08-17
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl