Środa, 18 września 2019 r. imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława Środa XXIV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Stanisława Kostki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 sierpnia 2019 wyświetleń: 503

XX Niedziela w ciągu roku - 18. 08. 2019

1. Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. wieczorną od godz. 18.30.

2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 ks. Dziekan Janusz Posadzy dokonana wprowadzenia ks. Krzysztofa Wąchały SChr w urząd proboszcza naszej parafii. Polecamy modlitwie parafian nowego ks. Proboszcza oraz posługującą w naszej parafii wspólnotę chrystusowców i sióstr felicjanek.

3. W najbliższą środę 21.08. na Mszy św. o godz. 18.30 naszej modlitwie będzie towarzyszył zasłużony dla kultury polskiej na Kresach dziecięcy zespół z Żytomierza na Ukrainie – „Dzwoneczki”. Po Mszy św. zespół da również krótki koncert pieśni religijnych i patriotycznych. Serdecznie zapraszamy.

4. Parafia kolegiacka zaprasza na III Jarmark Królowej Świata, który odbędzie się w dn. 23-25.08.2019. Program wydarzenia umieszczony jest na plakacie w gablotach. Szczególnie zapraszamy na sobotni koncert (24.08) SIEWCÓW LEDNICY o godz. 19.00 na Rynku Staromiejskim.

5. W związku z naborem do szkół średnich zachęcamy młodzież do skorzystania z naszego Katolickiego Liceum, które daje nie tylko dobre wykształcenie ale i dobre, głębokie wychowanie. Informacje w budynku liceum.

6. Zachęcamy do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej, które można nabyć w naszym sklepiku.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Jan Oblik, Maria Szczerbala, Edwarda Morawska, Stanisław Sowiński, Helena Zielińska – polecajmy naszych zmarłych parafian Bożemu Miłosierdziu – wieczny odpoczynek…

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławionych dni. Parafian i Gości polecamy opiece Matki Bożej. Wszystkim drodzy życzymy udanej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Stargard, dn. 18.08.2019 r.                                                       ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

aktualizowano: 2019-08-17
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl